Europeos.es : Inicio > Trabajo en Letonia > Palīgstrādnieks

Ofertas de trabajo en Letonia

Palīgstrādnieks

Descripción de la oferta de trabajo:

SIA STAFFRENT METAL

aicina darbāSAIŅOTĀJU

STAFFRENT METAL specializējas darbinieku īres jomā visā Latvijā. Mēs piedāvājam plašu vakanču klāstu ar labākajiem darba apstākļiem un konkurētspējīgu algu. Mūsu mērķis ir savienot kvalificētus speciālistus ar vakancēm dažādās darbības jomās, nodrošinot efektivitāti un apmierinātību gan darbiniekiem, gan darba devējiem.

Darba pienākumi:

  • Veikt dažādus manuālus darbus objektā, ievērojot vadītāja norādes.
  • Piedalīties kravu iekraušanas un izkraušanas operācijās.
  • Uzturēt kārtību un tīrību darba vietā.​
  • Veikt citas saistītās pienākumu funkcijas darbam objektā.

Prasības:
  • Fiziskā izturība un gatavība veikt fiziski grūtu darbu.
  • Spēja strādāt komandā un ievērot instrukcijas.​
  • Gatavība strādāt nelabvēlīgos laika apstākļos.

Nosacījumi:

  • Darba grafiks: pilns darba laiks, iespējamas virsstundas
  • Iespējas karjeras izaugsmei un apmācībai.

Lai pieteiktos vakancei rakstīt: salesstaffrent.lv

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 4.

Empleador: SIA Staffrent Metal.

Forma de contacto:

  • Dirección: Langervaldes iela 3, Raubēni, Cenu pag., Jelgavas nov.
  • Teléfono: +371 +37129295499
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: salesstaffrent.lv

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:240219-169.