Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > vendedor/vendedora > Palvelutiskimyyjä Kesätyöhön, Kuusamo, Staffpoint Oy, Kuusamo

Palvelutiskimyyjä kesätyöhön, Kuusamo, StaffPoint Oy, Kuusamo

Vacante en Finlandia (Pohjois-Pohjanmaa) de vendedor/vendedora

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Onko sinulla kesätyöpaikka etsinnässä? Kiinnostaako kaupan ala ja mahdollisuus oppia palvelutiskin monipuoliset työtehtävät?

Etsimme asiakkaallemme K-Citymarket Kuusamoon PALVELUTISKITYÖNTEKIJÄÄ kesätyöhön.

Etsimämme henkilö on asiakaspalveluhenkinen ja hallitsee peruskeittiötaidot. Palvelutiskin työtehtäviin kuuluu aktiivisen myyntityön ja iloisen asiakaspalvelun lisäksi palvelutiskin tuotteiden käsittelyä, pakkausta ja myyntiä. Kokemus palvelutiskityöstä ei ole välttämätöntä, sillä tarjoamme kattavan perehdytyksen tehtävään. Ratkaisevaa on aito halu tarjota asiakkaille ensiluokkaista palvelua ja kyky oppia uutta!

Tarjoamme määräaikaisen kesätyön kesäkuusta elokuuhun, 30h/vko sopimuksella. Työvuorot ovat pääasiassa klo 6-12.

Palkkaus tehtävässä kaupan TES mukainen, 12,12 - 13,75 e/h riippuen kokemuksestasi.

Työsuhde muodostuu työntekijän ja StaffPointin välille.

Edellytämme sinulta

Aiempaa kokemusta asiakaspalvelutyöstä ja peruskeittiötaidot

Aitoa halua panostaa parhaaseen mahdolliseen asiakaspalveluun

Suomen kielen taitoa

Hygieniapassia

Tarjoamme sinulle

Mahdollisuuden kehittyä edelleen työssäsi palvelutiskin ammattilaiseksi

Mukavat työkaverit

Mukavan työympäristön

Huomioithan, että käymme hakemuksia läpi jo hakuaikana.

Hakuohjeet ja lisätiedot

Rekisteröidy hakijaksi www.staffpoint.fi ja täytä hakemus huolellisesti sekä liitä CV hakemukseesi. Meille on erittäin tärkeä tietää mitä olet tehnyt aikaisemmin, mitä osaat ja mitä haluat tehdä tulevaisuudessa. Hakemuksia käsitellään jo hakuaikana.

Yhteystiedot

Laura Kauppinen

Rekrytointikonsultti, Staffpoint

laura.kauppinenstaffpoint.fi

0444204300

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Pohjanmaa.

Ver 230 ofertas de trabajo en "Pohjois-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: StaffPoint Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:f1158605-f8ee-462d-ba49-167c1dfe3b79.

Ver las 531 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora ofertadas.