Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > enfermero/enfermera > Opiekunka Zmianowa

Opiekunka zmianowa. Śląskie. Polonia

Trabajos en Polonia (Śląskie) de enfermero/enfermera

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud no clasificados bajo otros epígrafes › enfermero/enfermera.

Traducción de la profesión: Pracownicy usług i sprzedawcy › Pracownicy opieki osobistej › Pracownicy opieki osobistej w usługach zdrowotnych › Pracownicy opieki osobistej w usługach zdrowotnych gdzie indziej niesklasyfikowani.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Wykształcenie min.średnie; niekaralność; dyspozycyjność (praca zmianowa), stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku; mil widziane: ukończony kurs medyczny, doświadczenie zawodowe na stanowisku - pielęgniarka, pomoc medyczna, podstawy obsługi komputera, obsługa kasy fiskalnej; zakres obowiązków: opieka nad pacjentami przebywającymi w Izbie Wytrzeźwień, zabezpieczenie pacjentom bezpiecznego pobytu w Izbie Wytrzeźwień, rzetelne, dokładne i czytelne prowadzenie dokumentacji Izby Wytrzeźwień ( w tym wystawianie wezwań do zapłaty i paragonów fiskalnych); stała dbałość o czystość i porządek w pomieszczeniach Izby Wytrzeźwień; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice;

Wymagania:

- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne

- inne zawody: Pozostali pracownicy opieki osobistej w ochronie zdrowia i pokrewni gdzie indziej niesklasyfikowani - konieczne

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Kontakt osobisty, telefoniczny lub dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 469 ofertas de trabajo en "Śląskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: MIEJSKI ZARZĄD USŁUG KOMUNALNYCH.

Instrucciones para solicitar:

Dział Kadr, tel.: 32 335 04 35, email: kadrymzuk.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:1644StPr/24/0372.

Ver las 2 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud no clasificados bajo otros epígrafes › enfermero/enfermera ofertadas.