Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > técnico de conservación de recursos hídricos/técnica de conservación de recursos hídricos > Operator Urządzeń Uzdatniania Wody I Przeróbki Osadu - Elektromonter

Contrato de técnico de conservación de recursos hídricos/técnica de conservación de recursos hídricos en Śląskie (Polonia)

Operator Urządzeń Uzdatniania Wody I Przeróbki Osadu - Elektromonter

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Fontaneros e instaladores de tuberías › técnico de conservación de recursos hídricos/técnica de conservación de recursos hídricos.

Traducción de la profesión: Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy › Robotnicy budowlani i pokrewni (z wyłączeniem elektryków) › Robotnicy budowlani robót wykończeniowych i pokrewni › Hydraulicy i monterzy instalacji sanitarnych.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: wykonywanie czynności obsługowych maszyn, urządzeń, instalacji technologicznych i innych będących na wyposażeniu obsługiwanych posterunków/stanowisk pracy zgodnie z obowiązującą organizacją pracy; dokonywanie oceny stanu technicznego i parametrów eksploatowanych urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych; zgłaszanie przełożonym zauważonych nieprawidłowości w pracy urządzeń i sieci; usuwanie usterek, uszkodzeń i awarii; zabezpieczanie oraz utrzymywanie należytego stanu technicznego urządzeń i instalacji; operatywna współpraca z dostawcami energii elektrycznej

Wymagania:

- wykształcenie: zasadnicze zawodowe, typ: elektryczne - konieczne; średnie zawodowe - pożądane

- pozostałe: Wykształcenie zawodowe elektryczne (niezbędne), średnie techniczne (pożądane)

Niezbędne: uprawnienia elektryczne G-1E do 1 kV, uprawnienia energetyczne G-2E, znajomość układów sterowania, znajomość czytania schematów elektrycznych, obsługa komputera MS Office, umiejętność pracy w zespole, samodzielne podejmowanie decyzji, dokładność i sumienność.

Pożądane: uprawnienia elektryczne pomiarowe G-1E powyżej 1kV oraz G1- D, uprawnienia spawacza elektrycznego i gazowego, kurs obsługi i konserwacji suwnic, kurs obsługi wózków widłowych, dyspozycyjność

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Aplikacje zawierające CV należy przesyłać na adres: Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. ul. Wojewódzka 19, 40-026 Katowice z dopiskiem Wydział Kadr  aplikacja 70/ZPK/2023 SUW Kozłowa Góra lub na adres mailowy rekrutacjagpw.katowice.pl w tytule proszę wpisać Aplikacja  70/ZPK/2023 SUW Kozłowa Góra"

Aplikacja powinna zawierać klauzulę informacyjną dostępną pod adresem https://www.gpw.katowice.pl/images/RODO-Kandydat.pdf

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 472 ofertas de trabajo en "Śląskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów Spółka Akcyjna.

Instrucciones para solicitar:

email: rekrutacjagpw.katowice.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:1671StPr/23/0626.