Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Maestros preescolares > Odgojitelj/odgojiteljica

Trabajar de Maestros preescolares en Croacia

Odgojitelj/odgojiteljica

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Early childhood educators.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju čl. 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (N.N. 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22 i 101/23), čl. 43. Statuta Dječjeg vrtića i Odluke Upravnog vijeća, raspisuje se

N A T J E Č A J

za prijem radnika na radno mjesto ODGOJITELJ/ODGOJITELJICA

* 1 izvršitelja/izvršiteljica - na određeno puno radno vrijeme, radi provođenja programa predškole u pedagoškoj godini 2024./2025.

Uvjeti: sukladno čl. 24. i 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju i čl. 2. Pravilnika o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (N.N. 133/97 i 4/98) poslove odgojitelja može obavljati osoba koja je završila studij odgovarajuće vrste:

a) preddiplomski sveučilišni studij,

b) preddiplomski stručni studij,

c) studij kojim je stečena viša stručna sprema u skladu s ranijim propisima,

d) diplomski sveučilišni studij,

e) specijalistički diplomski stručni studij.

Opći uvjeti: Zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta (dostaviti će izabrani kandidat prije sklapanja ugovora o radu) te da ne postoje zapreke definirane čl. 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju.

Uz vlastoručno potpisanu pisanu zamolbu, kandidati su dužni priložiti sljedeću dokumentaciju u preslici:

•kratak životopis,

•dokaz o stečenoj stručnoj spremi,

•dokaz o položenom stručnom ispitu,

•dokaz o državljanstvu,

•elektronički zapis HZMO (ne stariji od dana objave natječaja),

•uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi postupak za kazneno djelo navedeno u čl. 25. Zakona (ne starije od dana objave natječaja),

•uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi postupak za prekršaj naveden u čl. 25. Zakona (ne starije od dana objave natječaja),

•izjava kandidata o nepostojanju zapreka za prijem u radni odnos iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (vlastoručno potpisana).

Dokazi u izvorniku/ovjerenoj preslici predloženi kandidat prilaže prije sklapanja ugovora o radu.

Ukoliko kandidat uz prijavu priloži dokumente u kojima osobni podaci nisu istovjetni, dužan je dostaviti i dokaze o njihovoj promjeni (rodni list, vjenčani list).

U skladu sa Zakonom o ravnopravnosti spolova na natječaj se mogu javiti osobe obaju spolova koje ispunjavaju propisane uvjete.

Osoba koja može ostvariti pravo prednosti:

- sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (N.N.121/17, 98/19, 84/21 i 156/23), uz prijavu na natječaj dužna je priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Informacije o dokazima koji su potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju nalaze se na poveznici:

- sukladno člancima 47.- 50. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (N.N. 84/21), uz prijavu na natječaj dužna je priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

-sukladno članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (N.N. 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 02/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19), uz prijavu na natječaj dužna je priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, kao i rješenje, odnosno potvrdu iz koje je vidljivo spomenuto pravo te dokaz o tome na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca;

- sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (N.N. 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20), uz prijavu na natječaj dužna je osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom te dokaz o tome na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca.

Sukladno odredbama Uredbe (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. godine o zaštiti pojedinaca u svezi s obradom osobnih podataka i slobodnog kretanja takvih podataka, svi dokumenti dostavljeni na natječaj poslani su slobodnom voljom kandidata te se smatra da je kandidat dao privolu za obradu svih podataka, a koji će se obrađivati isključivo u svrhu provođenja natječajnog postupka. Kandidat prijavom na natječaj ujedno daje privolu da se njegovo ime i prezime ( ukoliko bude izabran) objavi na web stranici dječjeg vrtića te da se o istom obavijeste svi kandidati prijavljeni na natječaj.

Kandidatom prijavljenim na natječaj smatrat će se samo osoba koja podnese pravovremenu i urednu prijavu sa svim prilozima te koja ispunjava formalne uvjete iz natječaja.

Prijave s traženom dokumentacijom, u zatvorenoj omotnici s naznakom “ NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO ODGOJITELJA“, dostavljaju se osobno ili preporučeno poštom na adresu Dječji vrtić Maslačak, Hrvatske mladeži 4, 10290 Zaprešić u roku osam dana od dana objave natječaja.

O rezultatima provedenog natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku osam (8) dana od dana donošenja Odluke o odabiru kandidata putem web stranice dječjeg vrtića. Upravno vijeće dječjeg vrtića zadržava pravo ne izvršiti izbor po raspisanom natječaju te isti poništiti bez posebnog obrazloženja.

NATJEČAJ JE OBJAVLJEN 01.7.2024. GODINE I TRAJE DO 09.7.2024. GODINE (oglasne ploče i mrežne stranice Dječjeg vrtića Maslačak i Hrvatskog zavoda za zapošljavanje).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ MASLAČAK.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: DV MASLAČAK, HRVATSKE MLADEŽI 4,ZAPREŠIĆ

Zamolba: DV MASLAČAK,HRVATSKE MLADEŽI 4, 10290 ZAPREŠIĆ

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:2527495.

Ver las 131 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares ofertadas.