Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Maestros preescolares > Odgojitelj/odgojiteljica

ODGOJITELJ/ODGOJITELJICA. Croacia

Trabajos en Croacia de Maestros preescolares

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Early childhood educators.

Descripción de la oferta de trabajo:

  1. , osoba koja je završila preddiplomski sveučilišni studij, preddiplomski stručni studij, studij kojim je stečena viša stručna sprema u skladu s ranijim propisima, diplomski sveučilišni studij, specijalistički diplomski stručni studij ranog i predškolskog odgoja

  • 4 izvršitelja M/Ž
  • na neodređeno, puno radno vrijeme
  • novootvoreni poslovi

UVJETI:

  • osoba koja nije pravomoćno osuđivana za kaznena/prekršajna djela iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju te protiv koje se ne vodi kazneni/prekršajni postupak za neko od kaznenih/prekršajnih djela iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju.

Kandidati uz prijavu na natječaj prilažu:

  • životopis,
  • preslika diplome/svjedodžbe o stečenoj spremi,
  • preslika osobne iskaznice,
  • uvjerenje o nekažnjavanju da se protiv osobe ne vodi kazneni postupak, ne starije od šest mjeseci,
  • uvjerenje o vraćanju u prekršajnom postupku, ne starije od šest mjeseci,
  • uvjerenje/potvrdu Centra za socijalnu skrb o neizricanju mjera za zaštitu dobrobiti djeteta, ne starijeg od šest mjeseci,
  • elektronički zapis s podacima o radnom stanju i radnom odnosu iz HZMO (ne stariji od 1. mjeseca).

Dokumentacija se dostavlja u preslici te se ista ne vraća. Originale će izabrani kandidat donijeti pri sklapanju ugovora o radu.

Na Natječaj se pod ravnopravnim uvjetima mogu prijaviti osobe oba spola.

Prijava na Natječaj mora biti potpisana.

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju po posebnim propisima dužne su dostaviti dokaze o ostvarivanju prava prednosti, i to:

  • Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji (NN RH 121/17, 98/19, 84/21 i 156/23) , osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, uz prijavu su dužni priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

  • Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN RH 84/21) , osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, uz prijavu su dužni priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva. hrvatskih branitelja:

  • Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN RH 157/13, 157/14, 39/18 i 32/20) , osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta , uz prijavu su dužni priložiti i dokaz o invaliditetu odnosno javnu ispravu o invaliditetu na temelju kojih se osoba može upisati u očevidnika zaposlene osobe s invaliditetom pri Hrvatskom zavodu za mirovinsko osiguranje.

Kandidati prijavom na Natječaj pristaju da Dječji vrtić Cipelica, kao voditelj obrade, prikupljene podatke na temelju ovog Natječaja obrađuje samo u obimu i samo u svrhu provedbe Natječaja, od strane ovlaštenih osoba za provedbu Natječaja.

Dječji vrtić Cipelica s osobnim podacima, postupat će sukladno pozitivnim propisima uz primjenu odgovarajućih tehničkih i sigurnosnih mjera zaštite osobnih podataka od neovlaštenog pristupa, zlouporabe, otkrivanja, gubitka ili oštećenja.

Prijave na Natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostavljaju se u roku od 8 dana od dana objave natječaja na adresu: DJEČJI VRTIĆ CIPELICA, Vukovarska 15, 40 000 Čakovec – za natječaj.

Nepravodobne, nepotpune te prijave kandidata koji ne ispunjavaju formalne uvjete Natječaja se neće razmatrati.

Dječji vrtić Cipelica zadržava pravo poništiti Natječaj ili ne prihvatiti niti jednu prijavu za zaposlenje.

Povjerenstvo za zapošljavanje odgojno-obrazovnih radnika utvrđuje popis kandidata prijavljenih na Natječaj čije su prijave pravodobne, potpune i koje ispunjavaju formalne uvjete Natječaja. Isti će biti obaviješteni te ih je moguće uputiti na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti.

Prethodna provjera znanja i sposobnosti kandidata obuhvaća razgovor (intervju). Smatra se da je kandidat, koji nije pristupio razgovoru (intervju), povukao prijavu na Natječaj i više se ne smatra kandidatom.

Sadržaj, način i područje iz kojeg će se provjeravati znanje i sposobnost kandidata, čije su prijave pravodobne, potpune i koje ispunjavaju formalne uvjete Natječaja, kao i pravni i drugi izvori za pripremu te vrijeme i mjesto održavanja objavit će se na službenoj web stranici Dječjeg vrtića. Cipelica www.dv-cipelica.hr .

O rezultatima Natječaj kandidati će biti obaviješteni javnom objavom izabranog kandidata na web-stranici Dječjeg vrtića Cipelica www.dv-cipelica.hr . Dostava se smatra obavljenom istekom osmog dana od dana javne objave.

S izabranim kandidatom sklopit će se ugovor o radu na neodređeno puno radno vrijeme s ugovorenim probnim radom.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 4.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Dječji vrtić Cipelica.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: VUKOVARSKA 15, ČAKOVEC

Email: tajnicadv-cipelica.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2524580.

Ver las 135 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares ofertadas.