Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Maestros preescolares > Odgojitelj/odgojiteljica

ODGOJITELJ/ODGOJITELJICA. Croacia

Trabajar en Croacia de Maestros preescolares

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Early childhood educators.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97., 107/07., 94/13., 98/19. i 57/22.), Upravno vijeće Dječjeg vrtića Cvrčak Beli Manastir raspisuje

Natječaj

za radno mjesto odgojitelj

- probni rad do 6 mjeseci

Uvjet:

- završen preddiplomski sveučilišni studij ili stručni studij predškolskog odgoja, odnosno studij odgovarajuće vrste kojim je stečena viša sprema u skladu s ranijim propisima, odnosno završen sveučilišni diplomski studij ili specijalistički studij predškolskog odgoja

Na natječaj se pod ravnopravnim uvjetima mogu prijaviti osobe oba spola.

Kandidati su dužni priložiti sljedeću dokumentaciju:

  • prijavu s naznakom radnog mjesta i vrstu radnog odnosa za koji se prijavljuju (vlastoručno potpisanu)
  • životopis (vlastoručno potpisan)
  • dokaz o stečenoj stručnoj spremi
  • dokaz o hrvatskom državljanstvu
  • elektronički zapis o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje kao dokaz o radnom stažu, ne stariji od dana objave natječaja
  • dokaz o nepostojanju zapreka za zasnivanje radnog odnosa sukladno članku 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju, ne stariji od dana objave natječaja:

a) potvrda nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (članak 25. stavak 2. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju), ne starija od dana objave natječaja

b) potvrda nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak (članak 25. stavak 4. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju), ne starija od dana objave natječaja

c) potvrda Hrvatskog zavoda za socijalni rad da protiv kandidata nije izrečena mjera za zaštitu dobrobiti djeteta, ne starija od dana objave natječaja.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i imaju prednost u odnosu na druge kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13., 152/14., 39/18. i 32/20.) dužni su uz prijavu na natječaj, osim dokaza o ispunjavanju uvjeta iz natječaja, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti temeljem Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17. i 98/19.) dužni su uz prijavu na natječaj, osim dokaza o ispunjavanju uvjeta iz natječaja, priložiti i sve potrebne dokaze iz članka 103. navedenog Zakona dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20ZOHBDR%202021.pdf.

Sukladno odredbama Uredbe (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2018. godine o zaštiti pojedinaca u svezi s obradom osobnih podataka i slobodnog kretanja takvih podataka, svi dokumenti dostavljeni na natječaj poslani su slobodnom voljom kandidata te se smatra da je kandidat dao privolu za obradu svih podataka koji će se obrađivati isključivo u svrhu provođenja natječajnog postupka.

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se putem preporučene pošiljke s povratnicom, s naznakom „za natječaj – odgojitelj na neodređeno puno radno vrijeme“.

Isprave i dokazi prilažu se u neovjerenoj preslici.

Dokaze u izvorniku predloženi kandidat prilaže prije sklapanja Ugovora o radu.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Kandidati koji udovoljavaju formalnim uvjetima natječaja bit će pozvani na razgovor, a o točnom datumu i vremenu kandidati će biti obaviješteni elektroničkim ili telefonskim putem.

O rezultatima provedenog natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku od osam dana od dana donošenja odluke na mrežnim stranicama Dječjeg vrtića Cvrčak Beli Manastir.

Izrazi koji se koriste u ovom natječaju su neutralni i odnose se na osobe oba spola.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ CVRČAK.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Vladimira Nazora 34 a, 31300 Beli Manastir

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2522903.

Ver las 124 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares ofertadas.