Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Maestros preescolares > Odgojitelj / Odgojiteljica-pripravnik

Contrato de Maestros preescolares en Croacia

Odgojitelj / Odgojiteljica-pripravnik

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Early childhood educators.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 26.Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju(N.N.10/97,107/07 i 94/13) Upravno vijeće Dječjeg vrtića Princeza,Split,Kukuljevićeva 5, raspisuje

N A T J E Č A J

Za obavljanje poslova radnog mjesta ODGOJITELJ/ICA-PRIPRAVNIK/ICA

- 2 izvršitelj/ica na određeno vrijeme s punim radnim vremenom, 12 mjeseci

Uvjeti prema Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju(NN 10/97,107/07 94/13, 98/19), Pravilniku o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (N.N.br.133/97) i Pravilniku o unutarnjem ustrojstvu i načinu rada Vrtića.

-probni rok 90 dana

Uz prijavu na natječaj kandidati prilažu:

1. Životopis

2. Dokaz o hrvatskom državljanstvu

3. Dokaz o stečenoj stručnoj spremi

4.Potvrdu iz elektroničke baze podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o dosadašnjem radnom iskustvu ne starije od 3 mjeseca

5. Uvjerenje o nekažnjavanju sukladno čl. 25 Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju(ne starije od 3 mjeseca)

a) uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (čl.25.st.2)

b)uvjerenje nadležnog prekršajnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak (čl.25.st.4)

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objavljivanja natječaja..Prijave za natječaj s obveznom dokumentacijom (preslika ili original) dostavljaju se na adresu:Dječji vrtić Princeza, 21000 Split,, Kukuljevićeva 5 ili na e-mail adresu: djecji.vrtic.princezagmail.com

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti izvješteni u zakonskom roku.

Napomena: Natječaj je objavljen dana 5.7.2024g. na oglasnoj ploči i mrežnoj stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i na oglasnoj ploči i mrežnoj stranici Dječjeg vrtića Princeza,Split

Poslodavac se može kontaktirati na mob. 095 3502 464.

(link za preuzimanje dokaza o pravovremenoj objavi natječaja na web stranici:Dokaz)

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: Dječji vrtić PRINCEZA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Kukuljevićeva 5, 21000 Split

Email: djecji.vrtic.princezagmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:2530539.

Ver las 124 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares ofertadas.