Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Maestros preescolares > Odgojitelj / Odgojiteljica Predškolske Djece

ODGOJITELJ / ODGOJITELJICA PREDŠKOLSKE DJECE. Croacia

Vacante de Maestros preescolares en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Early childhood educators.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

  • Odgojno obrazovni rad sa djecom predškolske dobi

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju ( Narodne Novine broj 10/97 , 107/07 , 94/13, 98/19, 57/22, 101/23 ) i Članka 23 Statuta Dječjeg vrtića " Pinokio "Rijeka , Dječji vrtić " Pinokio " Rijeka objavljuje

JAVNI POZIV

za zasnivanje radnog odnosa

- ODGOJITELJ/ICA PREDŠKOLSKE DJECE - PRIPRAVNIK/CA- (M/Ž) - kroz mjeru HZZ-a, " Stjecanje prvog radnog iskustva/pripravništva "- 1 izvršitelj/ica, na određeno , puno radno vrijeme - 12 mjeseci.

UVJETI

- Prema odredbama članka 24. i 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju ( NN 10/97 , 107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23 ) , Pravilnika o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću ( NN 133/97):

Preddiplomski sveučilišni studij, preddiplomski stručni studij, studij kojim je stečena viša stručna sprema u skladu s ranijim propisima, diplomski sveučilišni studij, specijalistički diplomski stručni studij za radno mjesto odgojitelja.

Uz pisanu prijavu potrebno je priložiti slijedeće dokumente:

- životopis

- preslika dokaza o završenoj stručnoj spremi

- dokaz o državljanstvu ( preslika osobne iskaznice )

- potvrda o podatcima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje ( izvornik )

- uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak za neko od kaznenih djela navedenih u članku 25. st.1. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju ( NN 10/97, 107/07, 94/13 i 98/19 ) - izvornik, ne stariji od 6 mjeseci

- Uvjerenje nadležnog prekršajnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak čl.25.st.4.Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju ( NN 10/97, 107/07, 94/13 i 98/19 )

Na natječaj se, pod ravnopravnim uvjetima, mogu prijaviti osobe oba spola.

Prijave na Javni poziv s dokazima o ispunjavanju uvjeta poziva dostavljaju se u roku od osam ( 8 ) dana od dana objave, u zatvorenoj omotnici s naznakom:

“ Prijava za odgojitelja/odgojiteljicu - pripravnika”

DJEČJI VRTIĆ “ PINOKIO” RIJEKA

Ludvetov breg 1

51000 Rijeka

Javni poziv će biti objavljen na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, oglasnoj ploči i web stranici Dječjeg vrtića “ Pinokio”.

Prijavom na natječaj kandidati su suglasni da Dječji vrtić “ Pinokio” , Rijeka kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, obrađivati i koristiti osobne podatke u svrhu provedbe postupka Javnog poziva u skladu sa zakonskim propisima.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Ugovor pripravničkom stažu biti će sklopljen s odabranim kandidatom čije uključivanje u program odobri Hrvatski zavod za zapošljavanje sukladno mjeri - Potpora za stjecanje prvog radnog iskustva / pripravništvo.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ PINOKIO, vl. Žic Ines.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: LUDVETOV BREG 1, RIJEKA

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:2549698.

Ver las 115 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares ofertadas.