Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Maestros preescolares > Odgojitelj/odgojiteljica Predškolske Djece

Empleo en Croacia de Maestros preescolares

Odgojitelj/odgojiteljica Predškolske Djece

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Early childhood educators.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju („Narodne novine“ br. 10/97, 107/07 i 94/13) i Odluke Upravnog vijeća Dječjeg vrtića Sunčeko od 12.5.2024. raspisuje se

NATJEČAJ

za obavljanje poslova radnog mjesta odgojitelja predškolske djece(m/ž)

- jedan/jedna (1) izvršitelj/ica na neodređeno puno radno vrijeme od 40 sati tjedno

Uvjeti sukladno članku 24. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97,107/07, 94/13).

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Uvjeti za radno mjesto:

- VSS, završen diplomski sveučilišni ili diplomski specijalistički studij za odgojitelja predškolske djece - magistar ranog i predškolskog odgoja ili specijalist - odgojitelj predškolske djece,

- VŠS, završen preddiplomski sveučilišni studij ili stručni studij za odgojitelja predškolske djece - stručni prvostupnik predškolskog odgoja, odnosno studij za odgojitelja predškolske djece kojim je stečena VŠS u skladu s ranijim propisima - odgojitelj predškolske djece, nastavnik predškolskog odgoja,

- probni rad 90 dana

Kandidati uz prijavu na natječaj prilažu:

•životopis (vlastoručno potpisan),

•presliku domovnice ili osobne iskaznice,

•presliku diplome,

•elektronski ispis staža iz HZMO-a,

•uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od 30 dana od dana raspisivanja natječaja), sukladno članku 25. Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97,107/07 i 94/13).

•uvjerenje o nekažnjavanju, odnosno nevođenju prekršajnog postupaka (ne starije od 30 dana od dana raspisivanja natječaja), sukladno članku 25. Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97,107/07 i 94/13).

•dokaz o zdravstvenoj sposobnosti (izabrani kandidat je dužan dostaviti prije sklapanja ugovora o radu)

Rok za podnošenje prijava je 15 dana od dana objavljivanja natječaja na mrežnoj stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

U skladu s propisima o zaštiti osobnih podataka, u svrhu provedbe natječaja za zapošljavanje, kandidati prijavom na natječaj daju privolu / suglasnost za prikupljanje i obradu osobnih podataka.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

O rezultatima provedenog natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: Dječji vrtić SUNČEKO.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Zavrtnica 3/1, 10000 Zagreb

Email: infodjecji-vrtic-sunceko.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2520871.

Ver las 134 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares ofertadas.