Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Maestros preescolares > Odgojitelj / Odgojiteljica Predškolske Djece

ODGOJITELJ / ODGOJITELJICA PREDŠKOLSKE DJECE. Croacia

Oferta de Maestros preescolares en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Early childhood educators.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju ("Narodne novine", br.10/97 , 107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23 ) i članka 28. Statuta Dječjeg vrtića "ZEKO" te temeljem Odluke sa sjednice Upravnog vijeća održanog 29.08.2024. raspisuje se

N A T J E Č A J za prijem radnika na radno mjesto

ODGOJITELJ/ICA PREDŠKOLSKE DJECE - 2 izvršitelja (m/ž) za rad u Dječjem vrtiću „ZEKO“ na određeno, puno radno vrijeme (mjesto rada Trnovec)

Uvjeti su: prema članku 24. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju i to:

Poslove odgojitelja djece od navršenih šest mjeseci života do polaska u osnovnu školu može obavljati osoba koja je završila studij odgovarajuće vrste za rad na radnome mjestu odgojitelja, a koji može biti:

a) preddiplomski sveučilišni studij,

b) preddiplomski stručni studij,

c) studij kojim je stečena viša stručna sprema u skladu s ranijim propisima,

d) diplomski sveučilišni studij,

e) specijalistički diplomski stručni studij.

Uz vlastoručno potpisanu pisanu zamolbu kandidati su dužni priložiti sljedeću dokumentaciju:

1. životopis

2. dokaz o stečenoj stručnoj spremi

3. elektronički zapis od HZMO o dosadašnjem stažu

4. uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi postupak za kazneno djelo navedeno u čl. 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju ( NN 10/97; 107/07; 94/13; 98/19; 57/22; 101/23)

5. uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi postupak za prekršaj naveden u čl. 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju ( NN 10/97; 107/07; 94/13; 98/19; 57/22; 101/23)

6. potvrda Hrvatskog zavoda za socijalni rad (prema mjestu stanovanja) da kandidatu nisu izrečene mjere iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN10/97; 107/07; 94/13; 98/19; 57/22; 101/23 )

7. dokaz o državljanstvu

8. Izjavu kandidata da ne postoje zapreke za zasnivanje radnog odnosa iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju

9. uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova ( dostavlja se po obavijesti o zapošljavanju).

U skladu sa Zakonom o ravnopravnosti spolova na natječaj se mogu javiti osobe obaju spolova koje ispunjavaju propisane uvjete.

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom Zakonu: Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br. 121/17., 98/19., 84/21.,156/23), Zakonu o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata („Narodne novine“ br. 33/92., 57/92., 77/92., 27/93., 58/93., 2/94., 76/94., 108/95.,108/96., 82/01., 94/01.,1 03/03., 148/13. i 98/19.), Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine br. 84/21.) i Zakonu o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ br.157/13., 152/14., 39/18. i 32/20.), dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti sve dokaze o pravu na koje se poziva te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju temeljem: Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“, 121/17., 98/19. i 84/21.,156/23 ), uz prijavu na javni natječaj dužan je priložiti, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843, Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine br. 84/21.) uz prijavu na javni natječaj dužan je priložiti, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843; Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ br.157/13.,152/14., 39/18. i 32/20.) uz prijavu na javni natječaj dužan je priložiti, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici https://www.zakon.hr/z/493/Zakon-o-profesionalnoj-rehabilitaciji-i-zapo%C5%A1ljavanjuosoba-sinvaliditetom; Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine, broj 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13, 98/19), uz prijavu na natječaj dužan je, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici: https://www.zakon.hr/z/864/Zakon-o-za%C5%A1titi-vojnih-i-civilnih-invalida-rata.

Urednom prijavom smatra se ona koja sadrži sve podatke i priloge navedene u natječaju. Isprave se prilažu u elektroničkom zapisu ili preslici, a kandidat koji bude izabran dužan je prije sklapanja ugovora o radu dostaviti dokaze o ispunjavanju uvjeta u izvorniku ili ovjerenoj preslici. Prijave koje nisu u skladu s natječajem i ne zadovoljavaju formalne uvjete iz natječaja ili su nepravodobne i nepotpune neće se razmatrati. Rok prijave je do 27.9.2024.

Prijave na natječaj se dostavljaju:

Osobno ili preporučenom pošiljkom na adresu Dječji vrtić „Zeko“, J. Križanića 96, Varaždin – s naznakom „za natječaj“; elektronskom poštom – infozeko.hr. (infozeko.hr)

Natječaj vrijedi od 03.09.2024. - 27.09.2024.

Opis posla : poslovi odgojitelja/ice djece rane i predškolske dobi

Sukladno odredbama Uredbe (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2018. godine o zaštiti pojedinaca u svezi s obradom osobnih podataka i slobodnog kretanja takvih podataka, svi dokumenti dostavljeni na natječaj poslani su slobodnom voljom kandidata te se smatra da je kandidat dao privolu za obradu svih podataka, a koji će se obrađivati isključivo u svrhu provođenja natječajnog postupka.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ ZEKO.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: J.Križanića 96, Varaždin

Email: infozeko.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:2555661.

Ver las 104 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares ofertadas.