Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Maestros preescolares > Odgojitelj/ica Predškolske Djece

ODGOJITELJ/ICA PREDŠKOLSKE DJECE. Croacia

Empleo de Maestros preescolares en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Early childhood educators.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem čl.26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23) Dječji vrtić „Zrno“ Nede Krmpotić 5, Zagreb po odluci Upravnog vijeća raspisuje

NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa u Dječijem vrtiću „Zrno“ za radno mjesto

1. ODGOJITELJ/ICA predškolske djece – 9 izvršitelja/ica na neodređeno vrijeme s punim radnim vrijemenom, nova radna mjesta.

UVIJETI: prema članku 24. i 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07 i 94/13, 98/19, 57/22, 101/23) i Pravilnika o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti I stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječijem vrtiću (NN 133/97, 4/98).

Uz pisanu prijavu, vlastoručno potpisanu za natječaj, podnositelj prijave mora priložiti slijedeće dokumente u preslici:

1. životopis,

2. dokaz o stručnoj spremi,

3. dokaz o državaljanstvu (preslika važeće oosbne iskaznice, putovnice ili domovnice),

4. uvjerenje nadležnog suda da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak sukladno članku 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju - ne stariji od dana objave natječaja

5. uvjerenje nadležnog suda da se protiv podnositelja prijave ne vodi prekršajni postupak, čl. 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju („Narodne novine“ 10/97, 107/07, 94/13) – ne stariji od dana objave natječaja

6. potvrdu ili elektronički zapis o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, ne starije od dana objave natječaja

7. uvjerenje nadležnog Hrvatskog zavoda za socijalni rad, sukladno čl.25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju da kandidatu nije izrečena mjera za zaštitu dobrobiti djeteta sukladno posebnom propisu, ne starije od dana objave natječaja.

Radni odnos se zasniva na neodređeno vrijeme uz probni rok.

Na javni natječaj mogu se prijaviti osobe oba spola, sukladno čl.13.st.3. Zakona o ravnopravnosti spolova (Narodne novine 82/08 i 69/17).

Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici, a kandidat/kinja koji bude izabran/a u obvezi je dostaviti dokaze o ispunjavanju uvjeta u izvorniku ili ovjerenoj preslici.

Potpunom prijavom smatra se ona koja sadrži sve podatke i priloge navedene u natječaju, te je vlastoručno potpisana.

Osoba koja nije podnijela pravodobnu ili potpunu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja, ne smatra se kandidatom/kinjom prijavljenim/om na natječaj.

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema posebnim propisima dužne su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, te priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu.

Pozivamo kandidate iz čl.102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19, 84/21) koji prilikom zapošljavanja ostvaruju pravo prednosti pod jednakim uvjetima da se u prijavi za natječaj pozovu na to pravo i da pored dokaza o ispunjavanju uvjeta natječaja, dostave sve potrebne dokaze iz čl. 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19, 84/21) potrebnih za ostvarenje prava prednosti pri zapošljavanju, a koji dokazi su navedeni na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zapošljavanje-843/843, a dodatne informacije o dokazima koji su potrebni pri zapošljavanju, potražiti na slijedećoj poveznici: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje//POPIS%20DOKAZA%20ZA%20OSTVARIVANJE%20PRAVA%20PRI%20ZAPO%C5%A0LJAVANJU.pdf

Osoba koja se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja temeljem čl. 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13,152/14, 39/18 i 32/20) dužna je u prijavi na natječaj osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno čl. 48. Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 02/94, 76/94, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13, 98/19), uz prijavu na natječaj dužni su osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti rješenje ili potvrdu o priznatom statusu iz koje je vidljivo spomenuto pravo te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji je način prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (rješenje, ugovor, sporazum i sl.).

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju iz članka 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (84/21), uz ostale dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta, dužni su priložiti i dokumente iz. čl. 49. st.1. Zakona koji su navedeni na slijedećoj poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja, dostavljaju se u roku od 15 dana od dana objave natječaja, u zatvorenoj omotnici s naznakom: »Prijava na natječaj, Odgojitelj/ica -na neodređeno – ne otvarati«, neposredno u tajništvo ili poštom na adresi vrtića.

Sukladno odredbama Uredbe (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. godine te Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (Narodne novine 42/18) prijavom na natječaj smatra se da je kandidat dao privolu za obradu svih podataka iz natječajne dokumentacije, a koja će se obrađivati isključivo u svrhu provođenja natječajnog postupka.

Natječaj je objavljen dana 7. lipnja i traje do dana 24. lipnja 2024. godine.

O rezultatu natječaja kandidati će biti obaviješteni objavom obavijesti o izboru kandidata u roku od osam (8) dana od dana donošenja odluke Upravnog vijeća na web stranici Dječjeg vrtića Zrno.

Natječaj je objavljen na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te na mrežnoj stranici Vrtića dana 7.6.2024. i traje do 24.6.2024.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 9.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ ZRNO.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Nede Krmpotić 5, 10000 Zagreb

Zamolba: Nede Krmpotić 5, 10000 Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2517660.

Ver las 134 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares ofertadas.