Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Maestros preescolares > Odgojitelj/ica

Oferta de empleo en Croacia de Maestros preescolares

Odgojitelj/ica

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Early childhood educators.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju čl.26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (N.N.10/97., 107/07. i 94/13.98/19, 57/22, 101/23) te Odluke Upravnog vijeća Dječjeg vrtića Milna (KLASA: 112-02/24-02/1, URBROJ: 2104-24-24-1, od 22.04.2024.) Dječji vrtić Milna raspisuje NATJEČAJ za obavljanje poslova na radnom mjestu:

  1. ODGOJITELJ/ICA – određeno vrijeme

    • 1 izvršitelj/ica na određeno, nepuno radno vrijeme (20 sati tjedno)

Uvjeti za radno mjesto:

  • Prema članku 24. i 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju

Kandidati uz prijavu na natječaj prilažu:

  1. životopis,
  2. dokaz o stečenoj stručnoj spremi,
  3. dokaz o hrvatskom državljanstvu,
  4. presliku osobne iskaznice,
  5. dokaz o nepostojanju zapreka za zasnivanje radnog odnosa sukladno čl.25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (ne starije od 6 mjeseci):

    • uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (čl.25. st.2.),
    • uvjerenje nadležnog prekršajnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak (čl.25. st.4.)
    • uvjerenje/potvrdu Centra za socijalnu skrb o ne izricanju mjere za zaštitu dobrobiti djeteta (ne starije od 6 mjeseci)

  6. elektronički zapis/potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje iz kojeg je vidljiv trenutni radni status kandidata (ne stariji od mjesec dana)

Rok za podnošenje prijava je 10 dana od dana objavljivanja natječaja.

Prijave na natječaj s obveznom dokumentacijom dostavljaju se na adresu: Dječji vrtić Milna, Pantera 100 21405 Milna – s naznakom “Za natječaj”.

U skladu s člankom 13. stavak 3. Zakona o ravnopravnosti spolova (NN 82/08 i 69/17) prijaviti se mogu kandidati oba spola koji ispunjavaju uvjete. Izrazi iz teksta natječaja koji imaju rodno značenje koriste se neutralno i jednako su primjenjivi na muški i ženski rod.

Kandidati koji imaju pravo prednosti prema posebnom zakonu, dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19, 84/21), uz prijavu na natječaj dužni su priložiti, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%

20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20ZOHBDR%202021.pdf

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48.f Zakona o /zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13, 98/19), uz prijavu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje, odnosno potvrdu iz koje je vidljivo takvo pravo.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21), uz prijavu na natječaj dužni su priložiti, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, i sve potrebne dokaze iz članka 49. navedenog Zakona, dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13, 152/14, 39/18, 32/20), u prijavi na natječaj dužni su pozvati se na to pravo te priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta, kao i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u natječaju. Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati. O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Natječaj traje od 24. 04. 2024. do 8. 05. 2024.

Prijavom na natječaj kandidati su izričito suglasni da Dječji vrtić Milna može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (NN 42/18).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ MILNA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Dječji vrtić Milna, PAntera 100, 21405 Milna

Email: dv.milnagmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2493706.

Ver las 125 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares ofertadas.