Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Maestros preescolares > Odgajatelj / Odgajateljica Predškolske Djece

Vacantes en Croacia de Maestros preescolares

Odgajatelj / Odgajateljica Predškolske Djece

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Early childhood educators.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

  • Odgojno obrazovni rad sa djecom predškolske dobi

Upravno vijeće Dječjeg vrtića Grobnički tići,17.7.2024.donijelo je odluku o raspisivanju natječaja za radno mjesto:

  1. ODGAJATELJ – 1 izvršitelj/izvršiteljica na puno određeno radno vrijeme.Mjesto rada: Podhum

Natječaj traje od 19.7.do 29.7.2024.

Uvjeti: Sukladno Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju(NN 10/97,107/07 i 94/13)

Pravilnika o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću.(NN 133/97).

Kandidati su dužni priložiti:

  • Prijavu za natječaj
  • Životopis
  • Domovnicu
  • Diplomu o stečenoj spremi
  • Uvjerenje o nekažnjavanju sukladno čl.25.Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju( ne starije od 6 mjeseci).
  • a).uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak(čl.25.st.2.).
  • b).uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak(čl.25.st.4.).

Dokumentacija se može dostaviti u izvorniku ili preslici.Rok za podnošenje prijave je od 19.7.do 29.7.2024.

Pozivaju se osobe iz čl.102.st.1.-3.Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članova njihovih obitelji(NN 121/17)da uz prijavu na natječaj dostave dokaze o ostvarivanju prava prednosti iz čl.103.st.1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/12).Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva:https://branitelji.gov.hr/zapošljavanje- 843/843,a dodatne informacije o dokazima koji su potrebni u svrhu ostvarivanja prednosti pri zapošljavanju,potražiti na sljedećoj poveznici:

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se na adresu:

Dječji vrtić Grobnički tići,Podhum 125, 51218 Dražice, s naznakom“ Za natječaj“.

Nepravovremene i nepotpune molbe neće se uzeti u razmatranje.

Prije odabira ,predložene kandidate koji su dostavili dokumentaciju u preslici,pozvat će se da dostave dokumentaciju u izvorniku ili ovjerenoj preslici.

O rezultatima javnog natječaja kandidati će biti obavješteni u zakonskom roku,putem web stranice vrtić.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ GROBNIČKI TIĆI.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Podhum 125, 51218 Jelenje

Email: stanislava.perusicgmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:2536884.

Ver las 124 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares ofertadas.