Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Especialistas en políticas de administración > Obchodní Zástupce, Specialisté Podpory Podnikání, Správci Projektů

Trabajar de Especialistas en políticas de administración en República Checa (Hlavní město Praha)

Obchodní Zástupce, Specialisté Podpory Podnikání, Správci Projektů

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Especialistas en políticas de administración.

Traducción de la profesión: Specialisté › Specialisté v obchodní sféře a veřejné správě › Specialisté v oblasti strategie a personálního řízení › Specialisté v oblasti strategie.

Descripción de la oferta de trabajo:

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM :  Andrey Gergeev, e-mail: gergeev.andreigmail.com

Pokud jste připraveni se k nám připojit a stát se součástí našeho týmu, zašlete svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem na adresu gergeev.andreigmail.com

O společnosti:

Naše společnost je jedním z předních výrobců zařízení na pražení kávy. Vytváříme unikátní pražiče, které nemají ve světě obdoby.

Z důvodu rozšíření činnosti společnosti hledáme odborníka na pozici "B2B obchodní zástupce".

Co vám nabízíme?

- Práce v mladém a přátelském kolektivu

- Moderní a útulná kancelář v showroomu na Praze 10

- Slušný plat: plat + % z prodeje.

- Interní školení

- Oficiální zaměstnání

- Mobilní tarif

- Náhrada cestovních nákladů

- Pracovní doba dle domluvy

Co budete dělat?

- Pořádat osobní schůzky s klienty

- Provádět prezentací

- Plnit plán prodeje

Co od vás očekáváme?

- Alespoň 1 rok praxe v prodeji

- Zkušenosti s prací v kávovém průmyslu jsou výhodou.

- Vynikající komunikační a vyjednávací schopnosti

- Osobní vlastnosti: samostatnost, komunikační schopnosti, cílevědomost, zodpovědnost, organizovanost.

- Láska ke kávě:)

Zaměstnanecké výhody : příspěvek na dopravu, mobilní tarif

Región: Hlavní město Praha.

Ver 220 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: Typhoon roasters s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Andrey Gergeev. E-mail: gergeev.andreigmail.com .

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: gergeev.andreigmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:24690060774.

Ver las 30 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Especialistas en políticas de administración ofertadas.