Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > arquitecto de redes de TIC/arquitecta de redes de TIC > Načrtovalec Informacijskih Sistemov; šifra Delovnega Mesta: J017212 - M/ž

NAČRTOVALEC INFORMACIJSKIH SISTEMOV; ŠIFRA DELOVNEGA MESTA: J017212 - M/Ž

Oferta en Osrednjeslovenska (Eslovenia) de arquitecto de redes de TIC/arquitecta de redes de TIC

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Especialistas en bases de datos y en redes de computadores › Profesionales en redes de computadores › arquitecto de redes de TIC/arquitecta de redes de TIC.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za informacijske in komunikacijske tehnologije › Strokovnjaki/strokovnjakinje za podatkovne zbirke in računalniška omrežja › Strokovnjaki/strokovnjakinje za računalniška omrežja.

Descripción de la oferta de trabajo:

NAČRTOVALEC RAČUNALNIŠKIH OMREŽIJ, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, NAČRTOVANJE, POSTAVITEV IN VZDRŽEVANJE STREŽNIŠKE INFRASTRUKTURE, V SODELOVANJU Z VODJEM;

PRIPRAVA NAČRTA RAZVOJA INFORMACIJSKIH SISTEMOV,

PRIPRAVA DOKUMENTACIJE IN POROČIL,

SODELOVANJE PRI SNOVANJU IN IZDELAVI SPECIFIKACIJ NOVIH INFORMACIJSKIH SISTEMOV,

KOORDINIRANJE IN SODELOVANJE Z ZUNANJIMI IZVAJALCI IN INFORMATIKI ZNOTRAJ UL NA PODROČJU INFORMACIJSKIH SISTEMOV,

SKRB ZA POVEZOVANJE INFORMACIJSKIH SISTEMOV NA RAVNI UNIVERZE,

NUDENJE POMOČI UPORABNIKOM NA VSEH RAVNEH,

SAMOSTOJNO OBLIKOVANJE IN RAZVOJ SISTEMSKIH REŠITEV,

SAMOSTOJNO OBLIKOVANJE IN RAZVOJ APLIKACIJ,

VZDRŽEVANJE STROJNE OPREME (STREŽNIKI, NAMIZNI IN PRENOSNI RAČUNALNIKI, MREŽNA OPREMA),

VZDRŽEVANJE PROGRAMSKE OPREME (NAMEŠČANJE IN POSODABLJANJE OPERACIJSKIH SISTEMOV WINDOWS IN LINUX),

KONFIGURIRANJE PROGRAMSKE OPREME,

SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH NALOG PO NAVODILU PREDSTOJNIKA SLUŽBE ZA INFORMATIKO IN TAJNIKA FAKULTETE.

, Zahtevana izobrazba (stopnja in smer) specializacija po visokošolski izobrazbi (prejšnja) ali visokošolska univerzitetna izobrazba (prejšnja) ali magistrska izobrazba (2. bolonjska stopnja), praviloma računalniške smeri  Funkcionalna znanja in ostale zahteve:  ? napredno znanje za uporabo računalniških programov ? poznavanje računalniške opreme in sistemske analize ? poznavanje lastnosti kompleksnih informacijskih sistemov ? znanje informacijske varnosti  ? komunikativnost, organizacijske sposobnosti  Zaželene so praktične izkušnje s programskimi jeziki: SQL, C#, Javascript, PHP, ASP.Net MVC; s programsko opremo (Windows, Linux, Microsoft Office, Podatkovne baze MySQL in MS SQL Server) in s strojno opremo (osebni računalniki, strežniki, mrežna oprema).,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1212 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 4 años.

Empleador: UNIVERZA V LJUBLJANI, FAKULTETA ZA UPRAVO, GOSARJEVA ULICA 5, 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: D. MURGELJ MATEJA
Contact Phone: 01 580 55 60
Contact Email: ksfu.uni-lj.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE83871.

Ver las 3 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Especialistas en bases de datos y en redes de computadores › Profesionales en redes de computadores › arquitecto de redes de TIC/arquitecta de redes de TIC ofertadas.