Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > desarrollador de aplicaciones de TIC/desarrolladora de aplicaciones de TIC > Načrtovalec Aplikacij V Tajništvu (računalniški Center), šifra Dm: J017211 - M/ž

NAČRTOVALEC APLIKACIJ V TAJNIŠTVU (RAČUNALNIŠKI CENTER), ŠIFRA DM: J017211 - M/Ž

Vacantes de desarrollador de aplicaciones de TIC/desarrolladora de aplicaciones de TIC en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Programadores de aplicaciones › desarrollador de aplicaciones de TIC/desarrolladora de aplicaciones de TIC.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za informacijske in komunikacijske tehnologije › Razvijalci/razvijalke in analitiki/analitičarke programske opreme in računalniških aplikacij › Programerji/programerke računalniških aplikacij.

Descripción de la oferta de trabajo:

VZDRŽEVALEC IN SKRBNIK RAČUNALNIŠKIH APLIKACIJ, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, PODROBNEJŠI OPIS: ORGANIZIRA IN USKLAJUJE DELO NA PODROČJU NAČRTOVANJA APLIKACIJ, KI SE NANAŠAJO NA POSLOVNO INFORMATIKO, DOKUMENTNE SISTEME TER LABORATORIJSKI IN KLINIČNI INFORMACIJSKI SISTEM SODELUJE PRI SNOVANJU IN IZDELAVI SPECIFIKACIJ ZA SVOJE PODROČJE SPREMLJA POSLOVNE PROCESE, PRI KATERIH SE UPORABLJA POSLOVNA INFORMATIKA IN/ALI DOKUMENTNI SISTEMI SPREMLJA DELOVANJE OBSTOJEČIH APLIKACIJ IN IZVEDBO DOGRADITEV USKLAJUJE ZAHTEVE UPORABNIKOV Z IZVAJALCI SODELUJE PRI UVAJANJU NOVIH MODULOV ALI VERZIJ PRIPRAVLJA SPECIFIKACIJE FUNKCIONALNOSTI IN ZAHTEVE ZA NADGRADNJE USKLAJUJE IZMENJAVO PODATKOV, KI SE NANAŠAJO NA DOKUMENTNE SISTEME ZNOTRAJ UL SKRBI ZA OPERATIVNOST RAČUNALNIŠKIH SISTEMOV, KI SE NANAŠAJO NA POSLOVNO INFORMATIKO IN/ALI DOKUMENTNE SISTEME SPREMLJA SISTEMSKO INFRASTRUKTURO POSLOVNE INFORMATIKE IN/ALI DOKUMENTNIH SISTEMOV TER ZAGOTAVLJA DELOVANJE V SKLADU S PRIČAKOVANO RAZPOLOŽLJIVOSTJO NUDI POMOČ UPORABNIKOM NA DRUGI RAVNI PODPORE.

CELOTEN OPIS JE OBJAVLJEN NA POVEZAVI: HTTPS://WWW.UNI-LJ.SI/AKTUALNO/PROSTA_DELOVNA_MESTA., Smer izobrazbe: tehnična, naravoslovna ali druga ustrezna smer. Funkcionalna znanja in ostale zahteve: poznavanje metodologije razvoja informacijskih sistemov, izkušnje programiranja v uveljavljenih programskih jezikih, izkušnje s podatkovnimi bazami aktivno znanje najmanj enega tujega jezika znanja za uporabo računalniških programov poznavanje predpisov področja komunikativnost, organizacijske sposobnosti. Delovne izkušnje: 3 leta ustreznih delovnih izkušenj. Kandidati naj pošljejo prijave z življenjepisom in dokazili o izpolnjevanju pogojev na el. naslov: zaposlitevVFvf.uni-lj.si . Univerza v Ljubljani spodbuja enakost spolov pri zaposlovanju in delu. Pogodba o zaposlitvi se lahko sklene le s kandidatom, ki izpolnjuje pogoje za zasedbo delovnega mesta., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1205 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 3 años.

Empleador: UNIVERZA V LJUBLJANI, VETERINARSKA FAKULTETA, Gerbičeva ulica 60 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: JESENOVEC IRMA
Contact Phone: 01 47 79 389
Contact Email: zaposlitevvfvf.uni-lj.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PE54790.

Ver las 15 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Programadores de aplicaciones › desarrollador de aplicaciones de TIC/desarrolladora de aplicaciones de TIC ofertadas.