Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Biólogos, botánicos, zoólogos > Naravovarstveni Svetovalec - M/ž

NARAVOVARSTVENI SVETOVALEC - M/Ž. Eslovenia

Demanda de Biólogos, botánicos, zoólogos en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Profesionales en ciencias biológicas : Biólogos, botánicos, zoólogos y afines.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved : Biologi/biologinje, farmakologi/farmakologinje, agronomi/agronomke ipd : Biologi/biologinje, ekologi/ekologinje ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

BIOLOG, poskusno delo , Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40, PROSTO DELOVNO MESTO ZA OPRAVLJANJE NALOG NARAVOVARSTVENEGA SVETOVALCA

NA OBMOČNI ENOTI KRANJ.

KANDIDATI MORAJO IZPOLNJEVATI NASLEDNJE POGOJE:

IMETI NAJMANJ 7.  RAVEN IZOBRAZBE S PODROČJA BIOLOGIJE,

ZAŽELENE IZKUŠNJE IN ZNANJA S PODROČJA INVAZIVNIH TUJERODNIH VRST, KOT NA PRIMER SODELOVANJE ALI IZVAJANJE RAZLIČNIH RAZISKAV, PROJEKTOV, AKCIJ S TEGA PODROČJA,

ZAŽELENO POZNAVANJE SISTEMA VARSTVA NARAVE V SLOVENIJI,

ZAŽELENE IZKUŠNJE S PROJEKTNIM DELOM IZ RAZLIČNIH FINANČNIH INSTRUMENTOV EU VEZANIH NA VARSTVO NARAVE,

ZNANJE ANGLEŠKEGA JEZIKA,

OBVLADOVANJE PROGRAMOV IZ PROGRAMSKEGA PAKETA OFFICE (DOBRO POZNAVANJE EXCEL-A, WORD-A IN POWERPOINT-A),

SAMOINICIATIVNOST, KOMUNIKATIVNOST IN ORGANIZACIJSKE SPOSOBNOSTI TER NATANČNOST, VOZNIŠKI IZPIT B KATEGORIJE (MOŽNOST UPORABE LASTNEGA OSEBNEGA AVTOMOBILA ZA SLUŽBENE NAMENE),

2 LETI DELOVNIH IZKUŠENJ S PODROČJA OHRANJANJA NARAVE ALI DRUGEGA USTREZNEGA PODROČJA.

DELOVNO RAZMERJE SE SKLEPA ZA DOLOČEN ČAS DO 31. 12. 2019 S POLNIM DELOVNIM ČASOM.

KANDIDATI NAJ POŠLJEJO PRIJAVE Z ŽIVLJENJEPISOM, OPISOM DOSEDANJIH DELOVNIH IZKUŠENJ, USTREZNIMI DOKAZILI O IZPOLNJEVANJU POGOJEV IN E – NASLOVOM (TUDI ZA NAMEN OBVEŠČANJA O IZBIRI OZ. NEIZBIRI) NA NASLOV: ZAVOD RS ZA VARSTVO NARAVE, OBMOČNA ENOTA KRANJ, PLANINA 3, 4000 KRANJ, S PRIPISOM: »ZA RAZPIS – NARAVOVARSTVENI SVETOVALEC«., ,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: ZAVOD REPUBLIKE SLOVENIJE ZA VARSTVO NARAVE, TOBAČNA ULICA 5 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: . TAJNIŠTVO
Contact Phone: 04 2019 460
Contact Email: zrsvn.oekrzrsvn.si

Identificador de la vacante:NL81247.

Ver las 91 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Profesionales en ciencias biológicas : Biólogos, botánicos, zoólogos y afines ofertadas.