Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > vendedor especializado en vehículos de motor/vendedora especializada en vehículos de motor > Myyntiavustaja Ouluun, Rinta-joupin Autoliike Oy, Oulu

Myyntiavustaja Ouluun, Rinta-Joupin Autoliike Oy, Oulu

Empleos de vendedor especializado en vehículos de motor/vendedora especializada en vehículos de motor en Finlandia (Pohjois-Pohjanmaa)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en vehículos de motor/vendedora especializada en vehículos de motor.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haluaisitko työskennellä myyntiavustajana koko kansan autokaupassa?

Haemme Oulun toimipisteeseemme reippaalla ja asiakaslähtöisellä asenteella varustettua myyntiavustajaa työskentelemään vaihtoautojen sekä asiakaspalvelun parissa. Mikäli haaveilet vaihtelevista työtehtävistä autoalalla, tässä tehtävässä pääset näyttämään potentiaalisi!

Odotamme sinulta

Myyntiavustaja on tärkeä osa automyynnin tukitoimintoja. Myyntiavustajana hoidat autokaupan jokapäiväisiä, juoksevia asioita kuten katsastuksia ja tankkauksia, ylläpidät rengasvarastoja ja huolehdit autojen nettinäkyvyydestä.

Toivomme sinulta

- aktiivista työotetta

- positiivista asennetta

- halua oppia ja kehittyä

- erinomaisia tiimityöskentelytaitoja

- hyviä organisointitaitoja

Asiakas on toimintamme keskiössä ja palvelemme jokaista asiakastamme palvelulupauksemme mukaisesti siten, että asiointi meillä on helppoa, nopeaa ja joustavaa.

Tarjoamme sinulle

Tarjoamme vakituisen työsuhteen sekä monipuolisen, organisointitaitoja kehittävän työpaikan autoalalla yhdessä Suomen suurimmassa autoliikeketjussa. Meillä on yhteinen tekemisen meininki ja tukenasi on koko osaava organisaatio, joka mahdollistaa loistavasti työssä kehittymisen. Perheyrityksenä pidämme huolta henkilöstöstämme ja hoidamme asiat mutkattomasti.

Jos olet työskentelyotteeltasi ahkera ja oma-aloitteinen ja olet innokas oppimaan uutta, lähetä hakemuksesi meille mahdollisimman pian oheisen linkin kautta. Tehtävä täytetään heti sopivan henkilön löydyttyä.

Lisätiedot ja tiedustelut arkisin klo 10-18:

Myyntipäällikkö Valtteri Laakko, puh. 040 648 4678 tai sähköpostitse valtteri.laakkorinta-jouppi.com

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Pohjanmaa.

Ver 224 ofertas de trabajo en "Pohjois-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Rinta-Joupin Autoliike Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:c0547592-1341-45fb-94e6-29afa77f5867.

Ver las 36 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en vehículos de motor/vendedora especializada en vehículos de motor ofertadas.