Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > tecnólogo de alimentos/tecnóloga de alimentos > Myynti-insinööri

Oferta de empleo en Finlandia de tecnólogo de alimentos/tecnóloga de alimentos

Myynti-insinööri

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros químicos › ingeniero químico/ingeniera química › tecnólogo de alimentos/tecnóloga de alimentos.

Traducción de la profesión: Erityisasiantuntijat › Luonnontieteiden ja tekniikan erityisasiantuntijat › Tekniikan erityisasiantuntijat (pl. sähköteknologia) › Puunjalostuksen ja kemian prosessitekniikan erityisasiantuntijat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Vientikauppa tarjoaa hyvät kehitysnäkymät ja mahdollisuuden kasvaa yrityksemme mukana laaja-alaisesti business-osaajaksi.

Tuotteemme edustavat modernia teknologiaa ja niitä toimitetaan elintarviketeollisuuden valmistusprosesseihin.

Työssä asiakkaiden tarpeiden tunnistaminen on olennaista ja näin ollen sujuva kommunikointi- ja kielitaito ovat perustyökaluja.

Viihdyt asiakkaiden parissa ja matkustaminen tuo mielenkiintoista vaihtelua työrutiineihisi.

Kokemusta emme vaadi mutta se on luonnollisesti eduksi.

Arvostamme innostusta ja motivaatiota toimia kasvavalla alalla.

Tarjoamme toimipaikaksi Kajaanin  tai Tampereen toimipistettä.

Número de puestos: 1.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Inmec Instruments Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:7a4ba031-a758-430d-aac4-9c2bf2175728.

Ver las 5 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros químicos › ingeniero químico/ingeniera química › tecnólogo de alimentos/tecnóloga de alimentos ofertadas.