Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > vendedor especializado en muebles/vendedora especializada en muebles > Myyjä, Taito Pirkanmaa Oy, Taito Shop Tampere, Tampere

Myyjä, Taito Pirkanmaa Oy, Taito Shop Tampere, Tampere

Contratación en Finlandia (Pirkanmaa) de vendedor especializado en muebles/vendedora especializada en muebles

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en muebles/vendedora especializada en muebles.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Rakastatko kauniita tuotteita? Oletko parhaimmilasi asiakaspalvelutyössä? Jos vastauksesi on kyllä, meillä saattaisi olla juuri sinulle Tampereen Taito Shopin uudistuneessa myymälässä kesätyötä tarjolla.

Toivomme kesämyyjältä aikaisempaa työkokemusta kaupan alalta ja englannin kielen taitoa asiakaspalvelutyössä. Käsityötaidot ovat eduksi tehtävässä onnistumisessa. Meille tärkeintä on reipas, iloinen asenne ja halu hyvän asiakaspalvelukokemuksen tuottamiseen.

Tarjoamme mahdollisuuden työskennellä luovassa ympäristössä kannustavassa työtiimissä.

Tehtävä on määräaikainen 10.8.2024 asti. Työ on osa-aikaista, töitä on keskimäärin 4 pv/viikko ja ajoittuu viikoille 26-32. Työvuorot sijoittuvat kaupan aukioloaikojen mukaisesti ma-pe klo 10-18, la klo 10-16. Palkkaus kaupan työehtosopimuksen mukaan.

Jos kiinnostuit, lähetä hakemus sähköpostitse myyntipäällikkö Anna Backmanille, anna.backmantaitopirkanmaa.fi . Täytämme paikan niin pian kuin löydämme sopivan henkilön.

ma-pe klo 10-18, la klo 10-16

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 365 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Taito Pirkanmaa Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:cd6ed816-fa16-4f40-ba7d-d058a37a04dc.

Ver las 11 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en muebles/vendedora especializada en muebles ofertadas.