Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > vendedor especializado en muebles/vendedora especializada en muebles > Myyjä, Rogue Agency Oy, Happy Socks Pop Up Ainoa, Helsinki

Myyjä, Rogue Agency Oy, Happy Socks Pop Up Ainoa, Helsinki

Oferta en Helsinki-Uusimaa (Finlandia) de vendedor especializado en muebles/vendedora especializada en muebles

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en muebles/vendedora especializada en muebles.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Myyjiä Happy Socks pop-up-myymälä, Kauppakeskus Ainoa

Happy Socks on ruotsalainen brändi, joka on muuttanut sukkamaailmaa vuodesta 2008 alkaen, tuoden ennennäkemättömällä tavalla iloa ja väriä pukeutumiseen.

Happy Socks piristää edelleen jokaista päivää kirkkailla väreillään ja hauskoilla printeillään tuoden kuvioilla hymyn niin käyttäjälle itselleen kuin ympärilleen. Happy Socksin sukat ovat täydellinen tapa sanoa hyvästit tylsyydelle ja tuoda iloa arkeen, sekä täydellinen lahja ilahduttamaan jotakin tärkeää erityisenä päivänä.

Etsimme nyt iloisia ja energisiä myyjiä Happy Socks pop-up -myymälään ajalle 11.11.2024 -14.1.2025.

Etsimme sinua, joka tunnistat itsesi seuraavista ominaisuuksista:

Sinulla on positiivinen asenne ja nautit asiakaspalvelusta.

Olet energinen, joustava ja sopeudut nopeasti vaihteleviin tilanteisiin.

"Asiakas ensin" -ajattelutapa on sinulle luontaista.

Näet tavoitteet kannustimena ja motivoidut niiden saavuttamisesta.

Rakastat myyntityötä ja onnistuneiden asiakaskokemusten luomista.

Olet hyvä tiimipelaaja, mutta osaat työskennellä myös itsenäisesti.

Aikaisempi myyntikokemus on eduksi, mutta voit korvata sen oikealla asenteella.

Tarjoamme sinulle mahdollisuuden työskennellä iloisessa ja värikkäässä ympäristössä, osana Happy Socks -tiimiä. Haemme sekä osa- että kokoaikaisia myyjiä. Työvuoroja on aamuisin, iltaisin ja viikonloppuisin. Palkkaus kaupan alan tes.

Jos koet sopivasi tähän tehtävään, lähetä meille hakemuksesi ja CV mahdollisimman pian osoitteeseen inforogueagency.fi . Muistathan mainita viestin otsikossa: Happy Socks/Ainoa.

Tule mukaan levittämään iloa ja väriä kanssamme - odotamme innolla hakemustasi!

Ystävällisin terveisin,

Happy Socks -tiimi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 942 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Rogue Agency Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:d938c5d8-b093-48b3-aa9b-8f579c892f5a.

Ver las 18 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en muebles/vendedora especializada en muebles ofertadas.