Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > vendedor especializado en muebles/vendedora especializada en muebles > Myyjä, 2 Paikkaa, Tmi Tran Minh Tuan, Puuilo-tavaratalo, Riihimäki, Riihimäki

Myyjä, 2 paikkaa, Tmi Tran Minh Tuan, Puuilo-tavaratalo, Riihimäki, Riihimäki

Ofertas de empleo de vendedor especializado en muebles/vendedora especializada en muebles en Kanta-Häme (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en muebles/vendedora especializada en muebles.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Oletko reipas, asiakaspalveluhenkinen, oma-aloitteinen, joustava, sanavalmis ja luotettava? Jos vastasit kyllä, saatat olla etsimämme henkilö!

Haemme kukkien, marjojen ja muiden kausituotteiden myyjää Riihimäen Puuilolle kesäsesongin ajaksi. Myyntipisteemme sijaitsee Puuilon sisäänkäynnin vieressä tavaratalon pihalla.

Työ alkaa kesäkuun lopulla/heinäkuun alussa, tarkka aloituspäivä riippuu mansikan saatavuudesta. Työ kestää koulujen alkuun, elokuun puoliväliin saakka.

Työaika on noin 8 tuntia päivässä ajoittuen klo 8-16 välille. Töitä on ma-la välillä ja työpäiviä on 3-4 päivää viikossa.

Työtehtäviisi kuuluvat mm. tavaroiden purku ja lastaus, hinnoittelu, tuotteiden esille laittaminen, myyntityö ja asiakaspalvelu.

Hyvä päässälaskutaito luetaan eduksi. Työ vaatii myös hyvää fyysistä kuntoa, koska työssä seisotaan ja liikutaan koko ajan. Aikaisempaa kokemusta myyntityöstä ei välttämättä tarvita.

Lähetä vapaamuotoinen hakemus, jossa kerrot lyhyesti itsestäsi, mahdollisesta työkokemuksestasi ja siitä, mitä tällä hetkellä teet.

Lähetä hakemus sähköpostiimme: Tmtkauppiasoutlook.com

Kirjoita s-postin otsikoksi: Työhakemus myyjä, Puuilo

Haastateltaviin otetaan henkilökohtaisesti yhteyttä.

Valinta tehdään heti sopivan henkilön löydyttyä.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Kanta-Häme.

Ver 81 ofertas de trabajo en "Kanta-Häme" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Tmi Tran Minh Tuan.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:c3ef2b83-6a7d-4af9-9930-517a978dfab8.

Ver las 19 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en muebles/vendedora especializada en muebles ofertadas.