Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > vendedor especializado en joyería y relojería/vendedora especializada en joyería y relojería > Myyjä Dressmann 20 Tuntiaviikko Mikkeli, Dressmann Oy Ab, Kauppakeskus Akseli, Mikkeli

Myyjä Dressmann 20 tuntiaviikko Mikkeli, Dressmann Oy Ab, Kauppakeskus Akseli, Mikkeli

Búsqueda en Etelä-Savo (Finlandia) de vendedor especializado en joyería y relojería/vendedora especializada en joyería y relojería

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en joyería y relojería/vendedora especializada en joyería y relojería.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme uutta kollegaa ja supermyyjää - voisitko se olla sinä?

Meillä työskentelet myynnin ja asiakaspalvelun parissa yhdessä osaavan ja ammattitaitoisen tiimin kanssa. Olet kiinnostunut positiivisen ostokokemuksen luomisesta asiakkaillemme. Nautit siitä, että saat koota asukokonaisuuksia erilaisiin tilaisuuksiin yksilöllisesti jokaiselle asiakkaallemme.

Tuemme ja kannustamme toisiamme ja olemme hyviä ystäviä. Monet meistä ovat työskennelleet täällä pitkään. Nautimme vaihtelevista ja vauhdikkaista työpäivistä sekä ennen kaikkea myyntitavoitteiden saavuttamisesta erinomaisen asiakaspalvelumme kautta. Meistä on kiva tulla töihin joka päivä ja juhlimme tiimin onnistumisia aina yhdessä.

Tehtävä on sijaisuus, jonka kesto on 5 kuukautta.

Arvioitu alkamispäivä on 2024.04.15

Arvioitu päättymispäivä on 2024.08.31

Haluatko olla osa voittajatiimiä?

Siinä tapauksessa odotamme kovasti hakemustasi ja CVtäsi jo tänään.

Odotamme sinulta

Olet ulospäinsuuntautunut ja asiakas on aina sinulle etusijalla

Olet tehokas tekijä ja tykkäät nopeasta temposta.

Olet energinen, avulias ja sinulla on positiivinen asenne.

Olet sellainen, joka nauttii tiimityöskentelystä ja haluat luoda iloa työyhteisöön ja asiakkaille

Olet luotettava, vastuullinen ja joustava

País del trabajo: Finlandia.

Región: Etelä-Savo.

Ver 122 ofertas de trabajo en "Etelä-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Dressmann Oy Ab.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:46378cbe-53f5-4281-8180-ac3909f9a7d0.

Ver las 10 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor especializado/vendedora especializada › vendedor especializado en joyería y relojería/vendedora especializada en joyería y relojería ofertadas.