Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > vendedor/vendedora > Myyjiä Kesäksi 2024 Sale Ruukki, Osuuskauppa Arin, Osuuskauppa Arina, Siikajoki

Myyjiä kesäksi 2024 Sale Ruukki, Osuuskauppa Arin, Osuuskauppa Arina, Siikajoki

Trabajo de vendedor/vendedora en Finlandia (Pohjois-Pohjanmaa)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

SIIKAJOKI

Oletko sinä uusi kesätyöntekijämme ja MYYJÄ

Etsimme Sale Ruukkiin myyjiä määräaikaisiin työsuhteisiin 18h/vko toukokuusta elokuun loppuun.

Osuuskauppa Arina on Suomen maantieteellisesti suurin alueosuuskauppa ja toimipaikkoja meillä on yli 180 kpl. Me Arinassa teemme työtä sydämellä ja pidämme hyvässä hengessä ja ilolla yllä Pohjois-Suomen elinvoimaa. Tule kanssamme rakentamaan parasta työpaikkaa!

Tarjoamme sinulle ammattitaitoiset työkaverit, hyvän yhteishengen sekä laaja-alaiset työtehtävät. Henkilökohtaisen perehdytyksen jälkeen työpäivääsi kuuluu mm. Omistajien palvelua ja opastamista ja kassalla työskentelyä, hyllyttämistä, kuorman purkua sekä muita Sale-myymälän monipuolisia työtehtäviä.

Saat Suomen parhaiksi kehutut työpaikkaedut, mm.

-         keskimääräistä laajemmat ja kattavammat työterveyspalvelut

-         erinomaiset koulutus- ja etenemismahdollisuudet

-         palkan päälle tulospalkkion, jopa 1,30 e per tehty työtunti

-         Arinan ja koko S-ryhmän ylivoimaiset henkilökuntaedut

-         ja työntekijämme ovat myös vakuutettu työajan ulkopuolella!

Sinussa etsimme iloista ja reipasta palveluhenkisyyttä sekä rohkean ja vastuullisen tiimipelaajan taitoja. Toivomme sinulta myös joustavuutta työskennellä myymälän eri aukioloaikoina sekä mahdollisuutta työskennellä myös viikonloppuisin ja pyhinä. Edellytämme vähintään 18-vuoden ikää hakijalta.

Hae heti tai viimeistään 21.3.2024 mennessä. Työt alkavat sopimuksen mukaan toukokuun aikana.

Lisätietoa työtehtävistä antaa:

Myymäläpäällikkö

Heli Tuppela

p. 044 788 7344

18 h viikossa

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Pohjanmaa.

Ver 226 ofertas de trabajo en "Pohjois-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Osuuskauppa Arina.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:4fcb573f-decf-4865-ad4a-0b91478fd13d.

Ver las 553 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora ofertadas.