Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > vendedor/vendedora > Myyjiä Kesäksi 2024 Sale Kestilä Ja Sale Pyhäntä,, Osuuskauppa Arina, Siikalatva

Myyjiä kesäksi 2024 Sale Kestilä ja Sale Pyhäntä,, Osuuskauppa Arina, Siikalatva

Oferta de empleo de vendedor/vendedora en Pohjois-Pohjanmaa (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

SIIKALATVA

GET A JOB! Oletko sinä Sale Kestilän tai Sale Pyhännän uusi kesätyöntekijä ja  MYYJÄ

Etsimme myyjiä määräaikaisiin 15-20h/viikko useamman kuukauden työsuhteisiin työskentelemään Kestilän tai Pyhännän Sale-myymälöissämme. Voit työskennellä jommassakummassa tai halutessasi molemmissa myymälöissä.

Sale-myymälät ovat paikka reippaalle moniosaajalle. Myyjän tehtävät Salessa sisältävät pääasiassa sekä kassatyöskentelyä että tavoitteellista kuormanpurku- ja hyllytystyötä. Työhön kuuluu lisäksi Veikkaus-palveluiden myyntiä sekä mahdollisesti paistopisteen tuotteiden valmistusta ja muita oheispalveluja asiakkaille. Työ edellyttää täysi-ikäisyyttä ja rohkeutta myös ajoittain työskennellä yksin.

Toivomme sinulta positiivista asennetta ja aitoa halua tehdä asiakaspalvelutyötä, heittäytymiskykyä ja ketteryyttä kehittyä. Olethan myös halukas tekemään vaihtelevaa vuorotyötä - myös juhlapyhinä.

Saat Suomen parhaiksi kehutut työpaikkaedut, mm.

-         Arinan ja koko S-ryhmän ylivoimaiset henkilökuntaedut

-         palkan päälle tulospalkkion, jopa 1,30e per tehty työtunti

-         erinomaiset koulutus- ja etenemismahdollisuudet

-         keskimääräistä laajemmat ja kattavammat työterveyspalvelut

-         ja työntekijämme ovat myös vakuutettu työajan ulkopuolella!

Tarjoamme sinulle ammattitaitoiset työkaverit, hyvän yhteishengen sekä laaja-alaiset työtehtävät. Henkilökohtaisen perehdytyksen jälkeen työpäivääsi voi kuulua mm. asiakaspalvelu kassalla ja osastolla, tuotteiden hyllytystä ja esillepanoa sekä päiväysten seurantaa. Perehdytämme sinut hyvin uusiin työtehtäviin.

Hae heti tai viimeistään 15.3.2024 mennessä. Paikat täytetään heti sopivien henkilöiden löydyttyä ja haastatteluja voidaan pitää jo hakuaikana.

Lisätietoa työtehtävästä antaa:

Sale Kestilän myymäläpäällikkö Henna Kuusela p. 044 788 5929

Sale Pyhännän myymäläpäällikkö Ari Tiensyrjä p. 044 788 7343

20 h viikossa

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Pohjanmaa.

Ver 227 ofertas de trabajo en "Pohjois-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Osuuskauppa Arina.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:47a0255b-b640-4f43-9062-42a53fb8b8f7.

Ver las 539 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora ofertadas.