Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > auxiliar de cocina > Muu Keittiö- Ja Ravintolatyöntekijä, 2 Paikkaa, Ugin Saaristoravintolat Ky, Ravintola Odine, Uusikaupunki

Vacantes de auxiliar de cocina en Finlandia (Varsinais-Suomi)

Muu Keittiö- Ja Ravintolatyöntekijä, 2 Paikkaa, Ugin Saaristoravintolat Ky, Ravintola Odine, Uusikaupunki

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de cocina › auxiliar de cocina.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Avustavat keittiö- ja ruokatyöntekijät › Avustavat keittiö- ja ruokatyöntekijät › Avustavat keittiötyöntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

RAVINTOLA-APULAINEN

Ravintola Odine sijaitsee Iso-Haiduksen saaressa Uudenkaupungin edustalla. Haemme joukkoomme kesäksi reippaita ravintola-apulaisia.

Työtehtäviin kuuluu mm. tukkukuormien purkamista ja järjestelyä, siivoamista, tiskaamista, saunan ja paljun lämmittämistä sekä nurmikon leikkuuta.

Aikaisempaa kokemusta ravintolassa työskentelystä ei tarvitse olla, mutta reippautta, joustavuutta ja positiivista asennetta sinulta toivomme.

Veneellä ajotaito katsotaan eduksi.

Laita meille vapaamuotoinen hakemus osoitteeseen:

ravintolaodinehaidus.fi

Lisätietoja työpaikasta voi kysellä myös puhelimitse, 0442614708.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 400 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Ugin Saaristoravintolat Ky.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:619ddc93-5491-4ebf-8797-4e89da798ebe.

Ver las 151 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de cocina › auxiliar de cocina ofertadas.