Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovaquia > Ensambladores > Montážni Pracovníci Inde Neuvedení

Montážni pracovníci inde neuvedení. Žilinský kraj

Trabajos de Ensambladores en Žilinský kraj (Eslovaquia)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Ensambladores › Ensambladores › Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Operátori a montéri strojov a zariadení › Montážni robotníci › Montážni robotníci › Montážni robotníci inde neuvedení.

Descripción de la oferta de trabajo:

Trvalý pracovný pomer.

Týždenný pracovný čas 37,5h - ranná, poobedná, nočná.

Skúsenosť vo výrobe výhodou.

Práca je svojou povahou vhodnejšia pre mužov.

Mzdové podmienky, zamestnanecké benefity:

Nástupná mzda 1 070 eur + variabilná zložka mzdy do 150 eur/mesiac.

Príplatok za nočnú prácu 2,00 eur/hodina, víkendy a sviatky.

580€ letný bonus,

580€ zimný bonus,

500€ ročný výrobný bonus,

150€ bonus na stravovaciu kartu,

stravné lístky v hodnote 5,48 eur,

30€ narodeninová poukážka.

ZDARMA doprava zabezpečená na všetky zmeny z autobusovej stanice Žilina do závodu a naspäť.

Zaúčanie na pracovisku po dobu min. 14 dní,

pravidelná rotácia na pozíciách,

odber pracieho prášku 2x za rok ZDARMA,

príjemné, nové a čisté pracovné prostredie v modernom závode,

spoločné večere, teambuildingy, spoločenské podujatia,

koordinácia na pracovisku.

Pracovná činnosť:

jednoduché a nenáročné montážne práce na výrobnej linke (práca v stoji),

obsluha výrobných zariadení a manipulátorov,

práca s náradím,

manipulácia s materiálom a výrobkami.

Požiadavky na zamestnanca:

manuálna zručnosť,

zodpovednosť, spoľahlivosť,

časová flexibilita (podmienka práce na všetky 3 zmeny),

pracovná disciplína, chuť pracovať.

País del trabajo: Eslovaquia.

Región: Žilinský kraj.

Ver 98 ofertas de trabajo en "Žilinský kraj" (Eslovaquia).

Número de puestos: 5.

Empleador: FOURMIS, s.r.o. (www.fourmis.eu).

Instrucciones para solicitar:

fourmis7fourmis.eu , fourmis7fourmis.eu , Darina Králiková

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:1000000024814279.

Ver las 49 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Ensambladores › Ensambladores › Ensambladores no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.