Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > técnico de televisión o radiodifusión/técnica de televisión o radiodifusión > Monter - Tehnik Na Terenu - M/ž

MONTER - TEHNIK NA TERENU - M/Ž. Savinjska. Eslovenia

Demanda en Eslovenia (Savinjska) de técnico de televisión o radiodifusión/técnica de televisión o radiodifusión

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones › Técnicos en telecomunicaciones y radiodifusión › Técnicos de radiodifusión y grabación audio visual › técnico de televisión o radiodifusión/técnica de televisión o radiodifusión.

Traducción de la profesión: Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke › Tehniki/tehnice na področju informacijske in komunikacijske tehnologije › Tehniki/tehnice za telekomunikacije in oddajanje › Tehniki/tehnice za oddajanje in avdiovizualno snemanje.

Descripción de la oferta de trabajo:

MONTER IKT OPREME, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SMO AMBICIOZNA IN DINAMIČNA EKIPA, KI SE ŽE OD LETA 2008 UKVARJA Z RAZVOJEM, TRŽENJEM IN PLASIRANJEM NOVIH DIGITALNIH MEDIJEV IN PRODUKTOV NA TRG. VEČ O NAS PREBERITE NA HTTPS://ADIN.DIGITAL/.

V SVOJIH VRSTAH POTREBUJEMO VSESTRANSKEGA POSAMEZNIKA, KI BO V POMOČ PRI MONTAŽAH, RAZNORAZNIH PREVOZIH BLAGA, POPRAVILIH.. IN DRUGIH OPRAVILIH GLEDE NA TO KJE BI SE POKAZALA POTREBA.

IŠČEMO TOREJ, PRILAGODLJIVEGA POSAMEZNIKA, KI ZNA IN JE PRIPRAVLJEN OPRAVLJATI RAZNORAZNA DELA.

PRIČAKUJEMO:

-IZKUŠNJE S TOVRSTNIMI DELI SO ZAŽELENE,

NISO PA POGOJ.

-VESTNOST IN ODGOVORNOST DO DELA,

-ZANESLJIVOST IN PRIPRAVLJENOST ZA DELO,

-POZITIVNA NARAVNANOST,

-POZNAVANJE ROČNEGA IN AKUMULATORSKEGA ORODJA,

-IZPIT B KATEGORIJE.

NUDIMO:

-POŠTENO PLAČILO PO DOGOVORU,

-UČENJE IN PRIDOBIVANJE IZKUŠENJ,

-SPROŠČENO, UREJENO DELOVNO OKOLJE IN SUPER SODELAVCE,

-DELO OD PONEDELJKA DO PETKA., ,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 265 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación primaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: ADIN, digitalno sporočanje d.o.o., Gotovlje 74 D, 3310 ŽALEC.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: JUG SARA
Contact Phone: 070 828 994
Contact Email: sara.jugadin.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PE22816.