Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Mladi Raziskovalec - M/ž

MLADI RAZISKOVALEC - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Oferta de empleo en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Descripción de la oferta de trabajo:

VISOKOŠOLSKI UČITELJI IN SODELAVCI NA VISOKOŠOLSKIH ZAVODIH, poskusno delo , Določen čas  oz. za čas doktorskega študija, polni delovni čas, 40, INŠTITUT ZA NUTRICIONISTIKO RAZPISUJE PROSTO DELOVNO MESTO ZA ZAPOSLITEV MLADEGA RAZISKOVALCA.

RAZISKOVALNO DELO BO OBSEGALO PODROČJE JAVNEGA ZDRAVSTVA V POVEZAVI Z ŽIVILSTVOM OZ.

PREHRANO.

DELOVNO MESTO BO V LJUBLJANI.

NATANČNO PODROČJE DELA TER VSEBINA DOKTORATA BOSTA DOGOVORJENA Z IZBRANIM KANDIDATOM.

NAMEN DELA BO DOKTORSKI ŠTUDIJ, PREDVIDOMA NA PODROČJU PREHRANE ALI SORODNEM PODROČJU., Od kandidata pričakujemo, da bo najkasneje do 14.9.2024 imel pridobljeno izobrazbo s področja biotehnike ali medicine ter da ima ustrezna znanja s področja prehrane in drugih sorodnih področij, da ga zanima področje prehrane in sorodnih področjih in želi strokovno in znanstveno delati na tem področju, da izpolnjuje pogoje za kandidate za mlade raziskovalce - glej razpisno dokumentacijo na https://nutris.org/razpisi/odprt/javni-razpis-za-kandidate-za-mlade-raziskovalce-v-letu-2024 Upoštevane bodo popolne in pravilno označene vloge, v skladu z razpisno dokumentacijo, ki bodo oddane po pošti na naslov Inštitut za nutricionistiko, Koprska ulica 98, 1000 Ljubljana do vključno ponedeljka, 15.4.2024.

Vloge z nepravilno označeno ovojnico ne bodo predmet izbire in bodo vrnjene pošiljatelju.

Vloge morajo prijavitelji dostaviti v zaprti ovojnici z oznako »NE ODPIRAJ – vloga za Javni razpis za kandidate za mlade raziskovalce v letu 2024« ter s polnim naslovom pošiljatelja. ,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1237 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Empleador: INŠTITUT ZA NUTRICIONISTIKO, Ljubljana, Koprska ulica 98 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KUŠAR ANITA
Contact Phone: 059 068 870
Contact Email: anita.kusarnutris.org

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF07576.