metsaosakonna peaspetsialist. Pohja-Eesti. Estonia

Empleo de Agrónomos en Estonia (Pohja-Eesti)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Profesionales en ciencias biológicas : Agrónomos y afines.
Tippspetsialistid : Loodus- ja tehnikateaduste tippspetsialistid : Bioteaduste tippspetsialistid : Taime- ja loomakasvatuse, metsanduse ja kalanduse nõuandjad.

Descripción de la oferta de trabajo:
tunneb hästi metsanduse valdkonna õigusakte ja tegevusvaldkonna sisulist poolt; väga hea suhtlemisoskusega ja hea iseseisva töö tegemise oskusega; onn initsiatiivikas ja hea pingetaluvusega Metsaosakonna peaspetsialisti peamiseks ülesandeks on metsa kasutuse planeerimine, metsasektori konkurentsivõime parandamine, innovatsiooni ja infrastruktuuri arendamisega seotud tegevuste suunamine ja juhtimine. Mida Sa tegema hakkad? • Suunad metsandusliku innovatsiooni ja infrastruktuuri alast arengut; • Planeerid metsakasutuse mahtusid; • Suunad metsade majandamist, raieviiside süsteemi edasiarendamist; • Osaled metsamaterjalide mõõtmispraktika parandamises; • Aitad oma tegevusega kaasa puidu kasutusvaldkondade laiendamisele ning metsasektori konkurentsvõime tõstmisele; • Osaled metsanduslike uurimisprojektide kavandamisel ja hindamisel ning annad sisendit metsanduslike teadus- ja haridusprogrammide koostamiseks; • Arendad rahvusvahelist koostööd oma valdkonnas; • Esindada ministeeriumi erinevates töörühmades, komisjonides ja nõukogudes või aitad korralda nende tööd. • Vastutusrikast tööd ja väljakutset pakkuvaid tööülesandeid • Võimalust panustada valdkonna edendamisse • Oma ala tegijatest koosnevat meeskonda • Avatud meelt uutele ideedele • Paindlikku tööajakorraldust • Haigestumise korral hüvitise maksmist juba teisest päevast • Erialaseid koolitusi ja palju vahvaid ühisüritusi • Tallinna kesklinnas asuvat mõnusat töökeskkonda ning sõbralikke kolleege Erialastele küsimustele vastab metsaosakonna juhataja Riina Martverk, e-post: riina.martverkReemplazar por una arrobaenvir.ee või telefonil 626 2913. Konkurssi puudutavat infot annab personaliosakonna peaspetsialist Katrin Talvik telefonil 626 2827 või e-post katrin.talvikReemplazar por una arrobaenvir.ee. Kandideerimiseks palume saata oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 1. oktoobriks 2017. a e-posti aadressile cvReemplazar por una arrobaenvir.ee. Töökoht sobib ka vähenenud töövõimega inimesele (nt kuulmis-, nägemis- või liikumispuudega inimesele)

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Põhja-Eesti.

Ver 879 ofertas de trabajo en "Pohja-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 10/09/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Lenguas exigidas: inglés: (bueno) ,estonio: (notable) .

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Katrin Talvik, katrin.talvikReemplazar por una arrobaenvir.ee, 6262827

Empresa: Keskkonnaministeerium.

Dirección: Tallinn, Harju maakond.

Contacto: Katrin Talvik

Email: katrin.talvikReemplazar por una arrobaenvir.ee

Teléfono: 6262827.

Ver las 71 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Profesionales en ciencias biológicas : Agrónomos y afines ofertadas.