Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Profesionales en operaciones financieras y administrativas > Meedia Peaspetsialist

Meedia peaspetsialist. Estonia

Vacante en Estonia de Profesionales en operaciones financieras y administrativas

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas.

Traducción de la profesión: Tehnikud ja keskastme spetsialistid › Äri- ja haldusalal töötavad spetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Meedia peaspetsialisti peamiseks tööülesandeks on Saaremaa Vallavalitsuse kommunikatsioonitegevuste korraldamine ja elluviimine.

Omalt poolt pakume: • huvitavat ja vastutusrikast tööd;

• professionaalset ja toetavat meeskonda;

• täiendkoolitusi;

• 35 päeva põhipuhkust ja 4 tervisepäeva aastas;

• haiguspäevade hüvitamist 70% alates teisest haiguspäevast;

• brutotöötasu 1670 eurot.

Muud nõuded: • kõrgharidust;

• varasemat töökogemust kommunikatsioonivaldkonnas, sh

meediatekstide kirjutamise ja toimetamise ning meediasuhtluse

kogemust;

• algatusvõimet ja loovust;

• head suhtlemis- ja meeskonnatööoskust ning valmisolekut töö

käigus õppida;

• väga head eesti keele oskust (vähemalt C1 tasemel);

• valdkonna õigusaktidega kursis olemist;

• dokumendihalduse põhitõdede tundmist.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Saaremaa Vallavalitsus (http://www.saaremaavald.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 452 5029
  • Correo electrónico: anu.varessaaremaavald.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1579881.

Ver las 21 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas ofertadas.