Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Profesionales de enfermería > Medicinska Sestra/tehničar

MEDICINSKA SESTRA/TEHNIČAR. Croacia

Empleos de Profesionales de enfermería en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Nursing and midwifery associate professionals › Nursing associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na osnovu čl. 30. Statuta Specijalne bolnice za psihijatriju i palijativnu skrb Sveti Rafael Strmac i Plana izvršitelja poslova i radnih zadataka za 2024. godinu Specijalne bolnice za psihijatriju i palijativnu skrb Sveti Rafael Strmac, ravnateljica Maristela Šakić, dr.med.spec.psih. raspisuje

NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa

MEDICINSKA SESTRA – TEHNIČAR (m/ž)

- 1 izvršitelj na neodređeno vrijeme

- probni rad 6 (šest) mjeseci

Uvjeti:

- SSS, medicinska sestra/tehničar općeg smjera,

- Položen državni stručni ispit ili završen petogodišnji program srednje škole,

- Odobrenje za samostalni rad,

- Poželjno znanje jednog stranog jezika.

Uz prijavu kandidati trebaju priložiti:

- životopis - original

- završnu svjedodžbu srednje škole - preslika

- uvjerenje o položenom stručnom ispitu, (osim kandidata koji su završili petogodišnji program) - preslika

- odobrenje za samostalan rad - preslika

- domovnicu - preslika

- sanitarnu iskaznicu (ako ju kandidat posjeduje) - preslika

- potvrdu o nekažnjavanju (ne stariju od dana raspisivanja natječaja) - original

- dokaz o radnom stažu (HZMO) - original

Vlastoručno potpisane prijave podnose se u vremenu od 18.03.2024. godine do 25.03.2024. godine na adresu:

SPECIJALNA BOLNICA ZA PSIHIJATRIJU I PALIJATIVNU SKRB

„SVETI RAFAEL“ STRMAC

STRMAC NASELJE 4, ŠUMETLICA, 35404 CERNIK

(za natječaj – medicinska sestra/tehničar)

Dostavljena dokumentacija neće se vraćati. Nepotpune, nepotpisane te nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Bolnica zadržava pravo poništenja natječaja u cijelosti ili djelomično, bez obrazloženja.

Bolnica će provesti pismena i usmena testiranja nad prijavljenim kandidatima.

Prijavom na natječaj kandidat daje privolu Bolnici za obradu osobnih podataka navedenih u prijavi u svrhu zapošljavanja i za javnu objavu imena i prezimena kandidata ukoliko bude izabran za prijem u radni odnos, a u skladu s odredbama Opće uredbe o zaštiti osobnih podataka.

Specijalna bolnica Sveti Rafael Strmac jamči svakom prijavljenom kandidatu da će dostavljenu dokumentaciju koristiti isključivo u svrhu provođenja postupka zapošljavanja. Sve pristigle prijave adekvatno će biti zaštićene od pristupa neovlaštenih osoba te pohranjene na sigurno mjesto i čuvane u skladu s uvjetima i rokovima predviđenim Pravilnikom o zaštiti arhivskog i registraturnog gradiva Bolnice.

Odluka o odabranom kandidatu javno će biti objavljena na internetskoj stranici Bolnice www.bolnicasvetirafael.eu.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: SPECIJALNA BOLNICA ZA PSIHIJATRIJU I PALIJATIVNU SKRB SVETI RAFAEL STRMAC.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Strmac Naselje 4, Šumetlica, 35404 Cernik

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2474468.

Ver las 176 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.