Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Profesionales de enfermería > Medicinska Sestra/ Tehničar

MEDICINSKA SESTRA/ TEHNIČAR. Croacia

Oferta de trabajo en Croacia de Profesionales de enfermería

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Nursing and midwifery associate professionals › Nursing associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

DOM ZA STARIJE OSOBE ''CVJETNI DOM'' ŠIBENIK

KLASA: 112-03/24-01/001

URBROJ: 2182-1-58-01-24-2 od 09. veljače 2024.

Na temelju članka 36. Statuta Doma za starije osobe ''Cvjetni dom'' Šibenik (dalje u tekstu: Dom) i članka 16. stavak 3. Kolektivnog ugovora za djelatnost socijalne skrbi (NN br. 61/18), a sukladno Pravilniku o unutarnjem ustroju i sistematizaciji radnih mjesta Doma, ravnatelj Doma raspisuje

NATJEČAJ

za prijam u radni odnos u Dom na određeno vrijeme na radno mjesto:

MEDICINSKA SESTRA/ TEHNIČAR - 3 izvršitelja/ice (m/ž) na određeno vrijeme, puno radno vrijeme

Uvjeti:

  • završeno srednjoškolsko obrazovanje za medicinsku sestru/ tehničara,
  • položen stručni ispit (za med. sestru/ tehničara),
  • odobrenje za samostalni rad izdano od nadležne komore (važeća licenca),
  • poznavanje rada na računalu,
  • da ne postoji zapreka iz članka 261. stavka 1. Zakona o socijalnoj skrbi (NN br. 18/22, 46/22, 119/22, 71/23)

Uz vlastoručno potpisanu prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti:

- životopis,

- presliku svjedodžbe o završenom obrazovanju,

- presliku domovnice i/ili osobne iskaznice (obje strane),

- presliku uvjerenja o položenom stručnom ispitu –

- presliku odobrenja za samostalan rad (važeća licenca)

- potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO-a (ne stariju od mjesec dana), u izvorniku,

- uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od tri mjeseca

od dana objave natječaja), u izvorniku.

  • Izjavu kandidata da ne postoji zapreka iz čl. st. 1. 261. Zakona o socijalnoj skrbi – vlastoručno potpisanu

Sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova (NN br. 82/08, 69/17), na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno odredbi članka 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN br. 121/17, 98/19, 84/21), uz prijavu na javni natječaj, dužan je priložiti pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze iz članka 103. stavak 1. navedenog zakona. Popis dokumenata potrebnih za ostvarivanje prednosti pri zapošljavanju dostupan je na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Kandidat koji ostvaruje prednost pri zapošljavanju sukladno članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima Domovinskog rata (NN br. 84/21), uz prijavu na javni natječaj, dužan je priložiti dokaze iz članka 49. navedenog zakona u svrhu ostvarivanja prava pri zapošljavanju. Popis dokumenata potrebnih za ostvarivanje prednosti pri zapošljavanju dostupan je na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti sukladno odredbi članka 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN br. 157/13, 152/14, 39/18, 32/20), dužni su se pozvati na članak 9. navedenog zakona, te uz dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja priložiti dokaze o priznatom statusu osobe s invaliditetom sukladno Pravilniku o sadržaju i načinu vođenja Očevidnika zaposlenih osoba s invaliditetom.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno odredbi članka 48f. Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN br. 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 94/01, 103/03, 148/13, 98/19), dužni su uz prijavu na natječaj osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta priložiti i rješenje o priznatom statusu, odnosno potvrdu o priznatom statusu iz koje je vidljivo spomenuto pravo, izjavu da do sada nisu koristili prednost pri zapošljavanju po toj osnovi te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (rješenje, ugovor, sporazum, itd.).

Kandidatom prijavljenim na natječaj smatra se osoba koja podnese pravovremenu i potpunu (urednu) prijavu te ispunjava formalne uvjete iz natječaja.

Potpunom prijavom smatra se ona koja sadržava sve podatke i priloge navedene u natječaju.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Prijava sa dokazima o ispunjavanju uvjeta iz natječaja dostavlja se u zatvorenoj omotnici, neposredno ili poštom, na adresu: Dom za starije osobe ''Cvjetni dom'' Šibenik, Branitelja Domovinskog rata 2F, 22000 Šibenik, s naznakom: ''Prijava na Natječaj'' – s navođenjem radnog mjesta na koje se kandidat prijavljuje.

Zadnji dan za prijavu je 17. 02. 2024. godine, do 14 sati.

Dom zadržava pravo poništenja natječaja, odnosno pravo ne odabrati nijednog kandidata bez obrazloženja svoje odluke i bez ikakve odgovornosti prema kandidatima.

Podnošenjem prijave na natječaj kandidati/kandidatkinje daju suglasnost Domu da kao voditelj zbirki podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati njihove osobne podatke isključivo u svrhu provedbe natječajnog postupka, sukladno propisima koji uređuju zaštitu osobnih podataka.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku putem internetske stranice Doma – www.cvjetnidom.hr

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 3.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: CVJETNI DOM Šibenik.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Dom za starije osobe ''Cvjetni dom'' Šibenik

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2454004.

Ver las 142 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.