Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Profesionales de enfermería > Medicinska Sestra/tehničar

MEDICINSKA SESTRA/TEHNIČAR. Croacia

Oferta de empleo en Croacia de Profesionales de enfermería

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Nursing and midwifery associate professionals › Nursing associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem članka 16. Kolektivnog ugovora za djelatnost socijalne skrbi („Narodne novine“ br. 61/2018), te članka 5. stavka 1. Pravilnika o radu Doma za starije osobe Raša, ravnateljica Doma za starije osobe Raša objavljuje

JAVNI NATJEČAJ za prijem u radni odnos

Medicinska sestra/tehničar 1 izvršitelj na neodređeno vrijeme, puno radno vrijeme, probni rad od 2 mjeseca. Uvjeti: srednjoškolsko obrazovanje za medicinsku sestru/tehničara, položen stručni ispit, važeće odobrenje za samostalan rad, poznavanje rada na računalu, jedna godina radnog iskustva u struci (ne odnosi se na kandidate školovane po petogodišnjem programu).

U dokumentaciji za natječaj potrebno je priložiti:

1. vlastoručno potpisanu zamolbu s kontakt­nim podacima (e-adresa, broj mobitela ili telefona)

2. životopis

3. važeću osobnu iskaznicu, vojnu iskaznicu ili putovnicu, a u slučaju da ne posjeduje ni jednu od navedenih isprava – domovnicu

4. diplomu/svjedodžbu o završenom školovanju

5. dokaz o položenom stručnom ispitu

6. važeće odobrenje za samostalan rad (licenca)

7. vlastoručno potpisana izjava o poznavanju rada na računalu

8. dokaz o radnom stažu (elektronički zapis radne knjižice Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje) ne stariji od 30 dana od objave natječaja

9. Potvrda poslodavca ili drugu ispravu (ugovor o radu, rješenje) kojom se dokazuje traženo radno iskustvo

10. Uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata/kandidatkinje ne vodi kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci od dana objave natječaja).

Kandidati cjelokupnu dokumentaciju dostavljaju u preslici na hrvatskom jeziku, dok će izabrani kandidat biti pozvan da iste dostavi na uvid u izvorniku ili ovjerenom presliku. Dostavljena dokumentacija neće se vraćati. Potpunom prijavom smatra se ona koja sadržava sve podatke, kontakt podatke i priloge navedene u natječaju. Osoba koja nije podnijela pravodobnu ili nepotpunu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja, ne smatra se kandidatom u postupku natječaja. Napomena: Dokaz da kod pojedinog kandidata/kinje ne postoji zapreka iz članka 261. st. 1 Zakona o socijalnoj skrbi pribavit će po službenoj dužnosti Dom.

Na javnom natječaju ravnopravno mogu sudjelovati kandidati obaju spolova. Osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti moraju se u prijavi pozvati na to pravo, odnosno uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu. Kandidat koji može ostvariti pravo prednosti kod prijema u javnu službu sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji (Narodne novine br. 121/17), članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine br. 33/92 do 148/13), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanja osoba s invaliditetom (Narodne novine br. 157/13, 152/14 i 39/18), dužan se u prijavi na javni natječaj pozvati na to pravo te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Kandidat koji se poziva na prednost prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji uz prijavu na natječaj dužan je priložiti, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843. Kandidat koji se poziva na prednost prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanja osoba s invaliditetom uz prijavu na natječaj dužan je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Za kandidate koji ispunjavaju formalne uvjete mogu se obaviti razgovori, te po potrebi provesti dodatno testiranje u svrhu provjere znanja, vještina i sposobnosti bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta za koje se kandidati primaju u radni odnos. Kandidat koji se u prijavi poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju po posebnom zakonu, Dom neće dati prednost pri zapošljavanju ako se po provedenom dodatno testiranju utvrdi da se kandidat ne preporuča ili da se izrazito ne preporuča.

Prijava na natječaj s pripadajućom dokumentacijom podnosi se poštom ili osobnom dostavom radim danom od ponedjeljka do petka od 08:00 – 15:00 sati na adresu: Dom za starije osobe Raša, Nikole Tesle 5, 52223 Raša, s naznakom: »Za natječaj sa navođenjem radnog mjesta za koje se prijavljuje – ne otvarati« u roku od 15 dana od dana objave natječaja.

O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku. Nakon raspisanog natječaja i provedenog postupka ne mora se provesti izbor, te će se u tom slučaju donijeti odluka o poništenju natječaja.

O rezultatima natječaja kandidati prijavljeni na natječaj će biti obaviješteni putem web-stranice Doma za starije osobe Raša https://dom-rasa.hr/natjecaji-za-zaposljavanje/.

Svi kandidati podnošenjem prijave daju svoju izričitu suglasnost Domu za starije osobe Raša da u njoj navedene osobne podatke obrađuje u svrhu provedbe natječaja – zapošljavanja, u svrhu sklapanja ugovora o radu, da ih objavljuje na svojim internetskim stranicama i oglasnoj ploči u svrhu kontaktiranja i informiranja podnositelja prijave, te u svrhu upoznavanja javnosti o donesenim odlukama. Osobni podaci obrađuju se i pohranjuju i temeljem ispunjenja pravnih obveza voditelja obrade. Osobni podaci biti će zaštićeni od pristupa neovlaštenih osoba, te pohranjene na sigurno mjesto i čuvane u skladu s uvjetima i rokovima predviđenim pozitivnim zakonskim propisima i aktima voditelja obrade.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: DOM ZA STARIJE OSOBE RAŠA.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Nikole Tesle 5, Raša

Zamolba: Nikole Tesle 5, Raša

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2449676.

Ver las 142 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.