Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > gerente de bed and breakfast > Matkustajakodin Hoitaja, 2 Paikkaa, Villa Onia Oy, Siuntio

Oferta de trabajo de gerente de bed and breakfast en Helsinki-Uusimaa (Finlandia)

Matkustajakodin Hoitaja, 2 Paikkaa, Villa Onia Oy, Siuntio

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Ecónomos y mayordomos domésticos › gerente de bed and breakfast.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Kiinteistöhuollon ja siivoustyön esimiehet › Yksityiskotien taloudenhoitajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haluatko kesällä sekä lomailla että tehdä töitä? Tule meille töihin!

Etsimme majoitusyritykseemme 1-2 kesätyöntekijää.

Villa Onia on Siuntion Lappersissa toimiva pieni majoitusyritys. Tarjoamme majoituskohdettamme eri palveluntarjoajien (Airbnb, Booking ja Nettimökki) välityksellä sekä kotimaisille että ulkomaisille asiakkaille. Tulevalle kesäkaudelle tarvitsisimme hieman apukäsiä toiminnan pyörittämiseen - olisitko sinä puuttuva lenkki mukavaan, pieneen tiimiimme?

Työtehtävät sisältävät mm. siivousta, paikkojen valmistelua asiakkaille, nurmikonleikkausta + muita puutarhatöitä. Perehdytämme työhön, eikä sinulla tarvitse olla aiempaa kokemusta vastaavista tehtävistä.

Sinussa työntekijänä arvostamme hyvää asennetta, joustavuutta sekä oma-aloitteisuutta. Siisteys sekä siivoustaidot ovat tässä työssä ehdottomasti hyödyksi. Työssä on perehdytyksen jälkeen myös yksintyöskentelyä.

Tarjolla olevat työtunnit vaihtelevat varaustilanteen mukaan. Toiminnan luonteen vuoksi palkkaamme kaikki työntekijät "tarvittaessa töihin kutsuttava" -sopimuksella. Kesäsesonki on yleensä ollut hyvin täyteen varattu, ja odotamme samaa tulevalta kesältä. Omalla innokkuudella sekä aktiivisuudella sinulla on mahdollisuus vaikuttaa työtuntien määrään. Työajat ovat usein joustavia, eikä niitä tarvitse tehdä tiettyyn aikaan (pl. saman päivän vaihdot vuokrauksissa). Sovittaessa töitä voi mahdollisesti jatkaa myös syksyllä.

Tässä vielä linkki kohteen esittelyyn: https://www.nettimokki.com/lappers/villa-onia-paljulla/52755

Kiinnostuitko? Jätä meille vapaamuotoinen hakemus osoitteeseen villaoniagmail.com .

Lisätietoja annamme mieluusti myös puhelimitse: p. 040 5306 983 / Katja Kipinen

Tarvittaessa töihin kutsuttava

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1059 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Villa Onia Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:6d2b51dd-4fba-4f2f-89fa-c390c6af744f.

Ver las 7 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Ecónomos y mayordomos domésticos › gerente de bed and breakfast ofertadas.