Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > instalador de sistemas de calefacción, ventilación y aire acondicionado/instaladora de sistemas de calefacción, ventilación y aire acondicionado > Lvi-asentaja, Lvi Kemppi Oy, Rovaniemi

LVI-asentaja, LVI Kemppi Oy, Rovaniemi. Finlandia

Ofertas de instalador de sistemas de calefacción, ventilación y aire acondicionado/instaladora de sistemas de calefacción, ventilación y aire acondicionado en Finlandia

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Fontaneros e instaladores de tuberías › instalador de sistemas de calefacción, ventilación y aire acondicionado/instaladora de sistemas de calefacción, ventilación y aire acondicionado.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Rakennustyöntekijät ym. (pl. sähköasentajat) › Rakennusten viimeistelytyöntekijät › Putkiasentajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

LVI Kemppi Oy on Lappilainen talotekniikan uudis- ja korjausrakentamiseen erikoistunut täyden palvelun yritys. LVI Kemppi suunnittelee, toteuttaa, huoltaa ja ylläpitää asiakkaiden tarpeisiin räätälöityjä, kustannustehokkaita talotekniikkaratkaisuja asuin-, liike- ja yksityis- julkiskiinteistöille. Palvelumme asiakkaillemme ovat: LVI- tarvikemyymälät, LVI- alan huolto-, kunnossapito ja saneeraus palvelut, LVI- ja jäähdytysurakointi.

Toimipisteet sijaitsevat Rovaniemellä, Kemijärvellä

Toimintamme kasvaessa haemme Rovaniemen toimipisteeseen:

LVI-ALAN HUOLTOASENTAJAA

Tehtäviin kuuluu erilaiset LVI- asennus, ja huoltotyöt, sekä maalämpöpumppujen, vesi- ilma- ja ilmalämpöpumppujen asennus - ja huolto.

Edellytämme tehtävän vaatimaa LVI-asentajan koulutusta sekä alle 3kg kylmä asennus oikeutta (voidaan myös kouluttaa oppisopimuksella). Olet tottunut itsenäiseen työskentelyyn ja omaat hyvät vuorovaikutustaidot.

Edellytämme:

- Voimassa olevaa työturvakorttia

- Voimassa olevaa tulityökorttia

- Työkokemusta vähintään 1 vuotta

- LVI- asentajan koulutusta

- Suomen kielen osaamista

- Asennuslupa alle 3kg kylmäaine (voidaan myös kouluttaa oppisopimuksella)

Mikäli kiinnostuit tehtävästä, hae paikkasi jo tänään. Paikka täytetään heti sopivan henkilön löydyttyä.

Número de puestos: 1.

Empleador: LVI Kemppi Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:22789279-0909-4e1b-9098-0f671057e9b9.

Ver las 32 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Fontaneros e instaladores de tuberías › instalador de sistemas de calefacción, ventilación y aire acondicionado/instaladora de sistemas de calefacción, ventilación y aire acondicionado ofertadas.