Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > Profesionales de la salud > Logopeed

Contrato en Estonia de Profesionales de la salud

Logopeed

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Tervishoiu tippspetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: • Valga vallas logopeedilist ravi vajavate laste õppe ja arengu toetamine aidates kaasa nende eakohasele arengule;

• logopeedilist ravi vajavate laste kaardistamine ja sobiva lähenemise leidmine koostöös lapsevanemate, laste- ja õppeasutuse töötajate ja vajadusel ka teiste spetsialistidega;

• logopeedilist ravi vajavate laste kõne arendamine, suhtlemisoskuse parandamine;

• lapsevanemate, vajadusel ka teiste spetsialistide ja õpetajate juhendamine ning nõustamine ka kergemat logopeedilist ravi vajavate laste õpetamisel;

• vajadusel lapse koolivalmidust toetavate täiendkoolituste organiseerimine lapsevanematele ja õpetajatele.

• erialase dokumentatsiooni ja aruandluse täitmine.

Omalt poolt pakume: • erialase täiendamise ja arenemise võimalust, kaasa rääkimist uute põhimõtetega koolide kujunemisele;

• põnevaid ja eriilmelisi tööpäevi, mis annavad suurepärase võimaluse eneseteostuseks;

• võimalust panustada tugiteenust vajavate laste ja noorte elus toimetulekusse;

• meeldivat töökollektiivi;

• töötasu 1820 eurot.

Muud nõuded: • Sul on erialane magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon või logopeedi kutse;

• eesti keele oskus on kõrgtasemel, kasuks tuleb vähemalt ühe võõrkeele oskus kesktasemel;

• Sul on soov töötada lastega, pühendumus ja missioonitunne;

• suurepärane suhtlemise ja eneseväljenduse oskus;

• hea pingetaluvus ja tasakaalukus, rõõmsameelsus.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Valga Vallavalitsus (http://www.valga.ee/).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5348 9118
  • Correo electrónico: Heldi.Kaaresvalga.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1588675.

Ver las 43 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud ofertadas.