Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Profesionales de la salud > Logopeed

Logopeed. Estonia

Oferta de Profesionales de la salud en Estonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Tervishoiu tippspetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Tööülesanneteks on koolinoortele logopeedilise teraapia läbiviimine ning klientide ja nende tugivõrgustiku nõustamine.

• Logopeedilist abi vajavate laste väljaselgitamine;

• Laste parima toe kavandamine koostöös tugispetsialistidega;

• Individuaal- ja rühma õpiabi tundide ettevalmistamine ja läbiviimine;

• Õpilaste erivajadusest tulenevalt õppetöö kohaldamine;

• Õpetajate ja lastevanemate nõustamine ja juhendamine

Omalt poolt pakume: Sõbralikku ja meeldivat kollektiivi;

Loomevabadust ja avatust uutele ideedele;

Tööd motiveeritud õpilastega;

Kaasaegset õpikeskkonda.

Muud nõuded: Erialast kõrgharidust või kutsekvalifikatsiooni olemasolu

Riigikeele oskus C1-tasemel

Head suhtlemisoskust

Oskust ja tahet töötada iseseisvalt ja meeskonnas

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool.

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +3723325210
  • Correo electrónico: edakjkg.edu.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:1572623.

Ver las 33 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud ofertadas.