Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > monitor de fitness/monitora de fitness > Liikuntakesäleirin Pääohjaajia, 20 Paikkaa, Espoon Liikuntaleiriyhdistys Ry, Espoo

Liikuntakesäleirin pääohjaajia, 20 paikkaa, Espoon Liikuntaleiriyhdistys ry, Espoo

Demanda en Helsinki-Uusimaa (Finlandia) de monitor de fitness/monitora de fitness

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Entrenadores de deportes y aptitud física › Instructores de educación física y actividades recreativas › monitor de fitness/monitora de fitness.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Lainopilliset avustajat sekä sosiaali- ja kulttuurialan asiantuntijat › Urheilijat, urheiluvalmentajat, liikunnanohjaajat ym › Liikunnan ja vapaa-ajan ohjaajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Päiväleireillä sporttaillaan pääkaupunkiseudulla ikäryhmittäin mm. tenniksen, sulkapallon, jalkapallon, ultimaten ja sählyn merkeissä. Kokemus kyseisistä lajeista on eduksi, mutta ei välttämätön. Ryhmässä on kaksi ohjaajaa: päävastuullinen pääohjaaja ja avustava apuohjaaja. Leiriläiset ovat 6-13 -vuotiaita.

Arvostamme työnhakijassa:

- aiempaa kokemusta lasten parissa työskentelystä

- reipasta ja innostunutta asennetta

- kykyä ottaa ja kantaa vastuuta

- urheilullisuutta ja luovuutta

Pääohjaajalta edellytetään vähintään 18 vuoden ikää. Pääohjaajan palkka kahdelta viikolta + jaksoa edeltävästä koulutuspäivästä on yhteensä 665,00 euroa + lomakorvaus 59,85 euroa = 724,85 euroa.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1019 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 20.

Empleador: Espoon Liikuntaleiriyhdistys ry.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:af57a019-1992-4036-8c70-9b92215e60b3.

Ver las 25 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Entrenadores de deportes y aptitud física › Instructores de educación física y actividades recreativas › monitor de fitness/monitora de fitness ofertadas.