Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios > Laitosapulainen, Lasten Päiväkoti Satunummi Oy, Päiväkoti Satuherttua, Turku

Laitosapulainen, LASTEN PÄIVÄKOTI SATUNUMMI OY, Päiväkoti Satuherttua, Turku

Contrato en Finlandia (Varsinais-Suomi) de operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Toimisto- ja hotellisiivoojat ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme laitosapulaisen sijaista Satuherttuan päiväkotiimme.  Etsimme innostuneeseen joukkoomme positiivista, energistä ja arjesta innostuvaa henkilöä, jolla on halua kehittää yhteistä toimintakulttuuriamme.

Sinulta odotamme kykyä oma-aloitteiseen työskentelyyn sekä hyviä vuorovaikutus- ja yhteistyötaitoja varhaiskasvatuksen ammattilaisten kanssa.

Päivittäiseen työhön kuuluu päiväkodin ylläpito- ja perussiivousta ja vuodevaatehuoltoa. Työhön kuuluu myös ateriapalvelutehtäviä, kuten astiahuoltoa ja aamu-ja välipalojen valmistelua  sekä tarjolle laittoa.

Eduksi luetaan puhtauspalvelualan perus-tai ammattitutkinto sekä työkokemus puhtauspalvelualalta.

Työsuhteessa noudatetaan koeaikaa.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 400 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: LASTEN PÄIVÄKOTI SATUNUMMI OY.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:45f533a6-374e-4ccd-a6c8-c7363bb2b41f.

Ver las 504 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios ofertadas.