Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Técnicos de laboratorios médicos > Laboratorijski Tehničar/laboratorijska Tehničarka

LABORATORIJSKI TEHNIČAR/LABORATORIJSKA TEHNIČARKA

Vacante de Técnicos de laboratorios médicos en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos médicos y farmacéuticos › Técnicos de laboratorios médicos.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Medical and pharmaceutical technicians › Medical and pathology laboratory technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova: Uzimanje krvi, urina, briseva i ostalih postupaka koji su označeni na uputnici. Nasađivanje i presađivanje hemokultura. Izrađivanje antibiograma. Razvrstavanje prispjelih uzoraka prema traženim pretragama, priređivanje parazitološih preparata kao i obavljanje drugih poslova koje mu stavlja u nadležnost glavni tehničar.

SSS- Srednja medicinska škola- zdravstveno-laboratorijski tehničar, položen stručni ispit, važeće odobrenje za samostalan rad (licenca), jedna (1) godina radnog iskustva, posjedovanje vozačke dozvole B kategorije.

Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti : zamolbu, životopis, presliku svjedodžbe kojom se dokazuje tražena stručna sprema, presliku uvjerenja o položenom stručnom ispitu, presliku licence, elektronički zapis (ili potvrdu) Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji (ne stariji od dana objave natječaja), presliku osobne iskaznice ili rodnog lista, presliku domovnice, uvjerenje o nekažnjavanju ( ne starije od 30 dana), presliku vozačke dozvole.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužni su se pozvati na to pravo u prijavi na natječaj i imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji ( NN 121/17,98/19 i 84/21) dužan je pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta priložiti i sve potrebne dokaze iz članka 103. stavka 1. istog Zakona – poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20ZOHBDR%202021.pdf te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21) dužan je pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta priložiti i sve potrebne dokaze iz članka 49. stavka 1. istog Zakona-poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48.f Zakona o zaštiti civilnih i vojnih invalida rata (NN 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94 108/95, 108/96, 82/01, 94/01, 103/03,148/13 i 98/19) dužan je pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o priznatom statusu, te dokaz o tome na koji je način prestao radni odnos, te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13, 152/14, 39/18, 32/20) dužan je pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom, te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Matice hrvatske 15, Bjelovar

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2476335.

Ver las 14 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos médicos y farmacéuticos › Técnicos de laboratorios médicos ofertadas.