Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga > Ce-kuljettaja, Autojen Kuljetus, Osa-aikainen, Workpower Oy, Espoo

Trabajo de conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga en Finlandia (Helsinki-Uusimaa)

Ce-kuljettaja, Autojen Kuljetus, Osa-aikainen, Workpower Oy, Espoo

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Kuorma-auton- ja linja-autonkuljettajat › Kuorma-auton ja erikoisajoneuvojen kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Työnkuvaus:

Haemme asiakasyrityksellemme autonkuljetusrekan kuljettajaa Uudenmaan alueelle. Työssä kuljetetaan henkilöautoja eri autoliikkeisiin. Töitä on tarjolla 2-3 vuoroa viikossa alkaen klo 17:00 illalla. Asemapaikka sijaitsee Espoossa. Aikaisempaa kokemusta ei vaadita, sillä työhön annetaan kattava perehdytys. Työ sopii esimerkiksi lisätienestiä kaipaavalle. Mahdollisuus työllistyä asiakasyrityksen listoille. Maksamme työntekijälle kuuden kuukauden jälkeen bonuksen.

Odotamme sinulta:

- CE-korttia sekä muita voimassa olevia kuljettajankortteja

- Täsmällisyyttä ja tarkkuutta

- Asiakaspalvelutaitoa

- Reipasta asennetta

Tarjoamme sinulle:

- Palkan kokemuksesi tai sopimuksen mukaan (16,00-16,98?/h.) sekä lisät ja mahdolliset ylityöt

- Itsenäisen pitkäkestoisen työn

- Mahdollisuuden edetä kuljetusalalla

- Laadukkaat työvaatteet

Hakuprosessi:

Työ alkaa sopimuksen mukaan mahdollisimman pian. Mikäli koet olevasi etsimämme henkilö, laitathan hakemuksesi linkin kautta tai sähköpostilla. Aloitamme haastattelut jo hakuaikana ja paikka täytetään heti sopivan henkilön löydyttyä.

Lisätietoja:

HR-koordinaattori Santeri Turunen

santeri.turunenworkpower.fi

Avainsanat: kuljetus, logistiikka, kuljettaja, pääkaupunkiseutu, ammattipätevyys

Sopimuksen mukaan

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1034 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: WorkPower Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:a7be3e33-9be6-442f-8828-4c66a002b5d9.

Ver las 265 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga ofertadas.