Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > masajista > Koulutettu Hieroja, Brener Beauty Oy, Kauneushoitola Avallonica, Espoo

Koulutettu hieroja, Brener Beauty Oy, Kauneushoitola Avallonica, Espoo

Oferta de masajista en Finlandia (Helsinki-Uusimaa)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Peluqueros, especialistas en tratamientos de belleza y afines › Especialistas en tratamientos de belleza y afines › masajista.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Kampaajat, parturit, kosmetologit ym › Kosmetologit ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme ihanaan Avallonican joukkoomme koulutettu hierojaa.

Meistä

-Liikkeemme toiminut vuodesta 2012, sijaitsemme mukavalla alueella, hyvin kulkuyhteyksien päästä, Espoossa Kilon keskustassa.

-Liikkeeseemme pääset helposti autolla, bussilla tai junalla.

-Olemme bussi-pyysäkin vieressä ja liikkeemme talosta löydät paljon ilmaisia parkkipaikkoja.

Tarjoamme asiakkaillemme laajan valikoiman kampaamo-, kosmetologi-, ja hieronta palveluita!

-Työpiste on valoisa ja tilava

-Huolehdimme, että liikkeessämme olisi aina turvallista, joten meillä on kameravalvontajärjestelmä

-Alaovella on ovisummeri, sijaitsemme 2. kerroksessa, myös talossa on pieni hissi.

-Työntekijälle on saatavilla valmiiksi kalustettua työpistettä, joten voi päästä tekemään töitä heti sopimuksen mukaan.

Odotamme sinulta

-Hyvää tiimityöskentelytaitoja

-Hyviä asiakaspalvelutaitoja

-Olet luotettava, ystävällinen ja valmis työskentelemään viikonloppuisin

-Hyvä suomen kielen taito katsotaan eduksi

Työsopimus on joustava, keskustellaan henkilökohtaisesti paikan päällä.

Jos kiinnostunut ilmoituksestamme, laita rohkeasti vapaamuotoinen Hakemus ja CV osoitteeseen infoavallonica.fi

sopimuksen mukaan

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1078 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Brener Beauty Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:0acb4ed6-ba14-470b-ab47-86ff292090c5.

Ver las 36 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Peluqueros, especialistas en tratamientos de belleza y afines › Especialistas en tratamientos de belleza y afines › masajista ofertadas.