Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > limpiador doméstico/limpiadora doméstica > Kotisiivooja

Empleo de limpiador doméstico/limpiadora doméstica en Finlandia

Kotisiivooja

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos › limpiador doméstico/limpiadora doméstica.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Kotiapulaiset ja -siivoojat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme nyt kokoaikaista siistijää nuorekkaaseen joukkoomme Saloon!

Oletko sinä henkilö joka arvostaa puhdasta kotia, olet erityisen tarkka sekä pystyt joustamaan työajoissa?

Me Siivouspalvelu Kodin Kimalluksessa vaadimme työntekijältä erityistä tarkkuutta siivousta kohtaan sekä silmää siistille kodille. Luotettavuus sekä hyvä asiakaspalvelutaito ovat tärkeä osa tätä työtä sillä kohteet ovat pääsääntöisesti kotitalouksia. Aiempi kokemus on eduksi mutta perehdytämme työhön eli oikealla asenteella sinulla ei tarvitse olla aiempaa kokemusta kotisiivouksista! Tunteja kertyy viikossa 37.5h sekä työpäivät ovat arkisin, viikonloput saa nauttia vapaalla. Työaika normaalisti on 7.30-16 välillä mutta toivomme työntekijältä joustavuutta työaikaa kohtaan.

B-Ajokortti välttämätön ja työpäivät kuljetaan yrityksen autoilla.

Vaadimme myös sujuvan suomen kielen taidon.

Mikäli kiinnostuit työpaikasta, laita hakemus meille pikimmiten sillä paikka täyttyy heti sopivan henkilön löydyttyä!

Laitathan hakemuksen tulemaan sähköpostitse Suomeksi osoitteeseen: kodkimsonjagmail.com

Número de puestos: 1.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Siivouspalvelu Kodin Kimallus Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:f118b985-3e8a-4364-b4e4-36d41636a57c.

Ver las 132 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos › limpiador doméstico/limpiadora doméstica ofertadas.