Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Profesionales de la salud > Kosmetolog/kosmetyczka

Kosmetolog/kosmetyczka. Śląskie. Polonia

Ofertas de trabajo de Profesionales de la salud en Śląskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Profesionales de la salud no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Specjaliści ochrony zdrowia › Inni specjaliści ochrony zdrowia › Specjaliści ochrony zdrowia gdzie indziej niesklasyfikowani.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Obsługa urządzeń kosmetologicznych, praca z klientem w zakresie usług kosmetycznych.

Wymagania:

- wykształcenie: średnie zawodowe - konieczne

- inne zawody: Technik usług kosmetycznych* - konieczne; Kosmetolog - pożądane

- pozostałe: Konieczne minimum rok doświadczenia w zawodzie kosmetologa lub kosmetyczki; mile widziana znajomość języka obcego. Chęć uczenia się i uczestniczenia w szkoleniach, umiejętność pracy w zespole, miła aparycja, komunikatywność, punktualność, elastyczność

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Najpierw kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania;

Aplikacje można również wysyłać na email: pracastrefamedycyny.com

W przypadku osób zarejestrowanych jako osoby bezrobotne w PUP Częstochowa wymagane jest skierowanie do pracy do pobrania u swojego doradcy klienta

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 466 ofertas de trabajo en "Śląskie" (Polonia).

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: STREFA MEDYCYNY PAWEŁCZAK SPÓŁKA JAWNA.

Instrucciones para solicitar:

tel.: 661 898 888, email: pracastrefamedycyny.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:1583StPr/24/0232.

Ver las 20 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Profesionales de la salud no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.