Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Economistas > Koordinator/ica Financija I Kontrolinga

KOORDINATOR/ICA FINANCIJA I KONTROLINGA. Croacia

Contratación de Economistas en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas.

Professionals : Legal, social and cultural professionals : Social and religious professionals : Economists

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis radnih obaveza i zadataka:

- razvoj politike financija i kontrolinga

- koordinacija i razvoj procesa financijskog poslovanja i kontrolinga u svim segmentima poslovanja

- praćenje korporativnih procesa i uputa te implementacija istih u odjelu Financije i kontroling

- procesuiranje dokumenata i procesa vezanih uz financije i kontroling

- izrada izvještaja vezanih uz financijsko poslovanje i kontroling

- izrada kalkulacija vezanih uz financije i kontroling

- obrada revizorskih izvještaja i dostava službenih izvještaja državnim tijelima

- izvještavanje Uprave, savjetovanje Uprave i pravovremeno dojavljivanje svih relevantnih informacija vezano uz financijsko poslovanje kompanije

- suradnja s voditeljima odjela u cilju usmjeravanja troškova, kontrole i poštivanja zadanih planova

- kontakt s bankama, tijelima državne uprave i revizorskim kućama

- ostali administrativni poslovi unutar odjela Financija i računovodstva

 Obavljanje ostalih poslova vezanih uz financije i kontroling prema nalogu Voditelja ili Uprave

Uvjeti:

- VSS - poželjno da je završen smjer Financije

- minimalno 5 godina radnog iskustva u području financija

- odlično poznavanje relevantnog zakonodavstva s područja financija, poreza i računovodstva

- napredno poznavanje rada u MS Office paketu

- napredno znanje engleskog jezika

- posjedovanje vozačke dozvole B kategorije

- značajno iskustvo rada u kontrolingu proizvodnog poduzeća.

- odlično poznavanje relevantnog zakonodavstva s područja financija, poreza i računovodstva.

- izražena analitičnost, točnost i ažurnost

- sistematična i odgovorna osoba

- izražene numeričke sposobnosti i sposobnosti logičnog razmišljanja

- samostalna i odgovorna osoba visokih profesionalnih standarda

- ambiciozna i motivirana osoba spremna za učenje

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Otros beneficios: Gastos de viaje.

Empleador: TRENKWALDER kadrovske usluge.

Idiomas: inglés (Intermedio alto).

NajavaTelefon: 01 4633885 Zamolba: Radnička cesta 27, 10000 Zagreb Email: trenkwalder.com" rel="nofollow">posaotrenkwalder.com

Ver las 159 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas ofertadas.