Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Recolectores de dinero en aparatos de venta automática y lectores de medidores > Kontrolor/ka Parkirališta

Empleo de Recolectores de dinero en aparatos de venta automática y lectores de medidores en Croacia

Kontrolor/ka Parkirališta

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales › Otras ocupaciones elementales › Recolectores de dinero en aparatos de venta automática y lectores de medidores.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Refuse workers and other elementary workers › Other elementary workers › Meter readers and vending-machine collectors.

Descripción de la oferta de trabajo:

KLASA: 112-01/24-03/06

URBROJ: 2163-6-3-03/3-24-2

Poreč-Parenzo, 07.02.2024. godine

Na temelju Odluke o osnivanju i imenovanju članova Komisije za provedbu natječaja za radna mjesta u RJ Čistoća, RJ Komercijalne djelatnosti, RJ Hortikultura i groblje i Sektoru za razvoj i održavanje, KLASA: 112-01/24-03/06, URBROJ: 2163-6-3-03/3-24-1, od dana 06.02.2024. godine, raspisuje se

NATJEČAJ ZA RADNA MJESTA U RJ ČISTOĆA, RJ KOMERCIJALNE DJELATNOSTI, RJ HORTIKULTURA I GROBLJE I SEKTORU ZA RAZVOJ I ODRŽAVANJE NA ODREĐENO VRIJEME

RADNA JEDINICA KOMERCIJALNE DJELATNOSTI

KONTROLOR PARKIRALIŠTA

( 5 izvršitelja )

Poslovi radnog mjesta:

vodi brigu i odgovoran je o stanju naplate na otvorenim i zatvorenim parkiralištima,

odgovoran za uredno predavanje prometa i pravilno vođenje evidencija,

obilazi i provodi sve mjere vezane uz pravilno funkcioniranje dijelova sustava, informativnih i prometnih oznaka,

obavlja fizičku kontrolu prometovanja, parkiranja i boravka vozila u pješačkim zonama,

vodi evidencijski dnevnik o izvanrednim događajima i okolnostima na parkiralištima i pješačkim zonama,

odgovoran je za prosljeđivanje informacija o izvanrednim događajima prema nadležnima u društvu ili interventnim službama,

vodi brigu o urednosti i čistoći opreme na svim parkiralištima i u pješačkim zonama,

odgovoran za provođenje odrednica važećih pravnih akata na terenu,

svakodnevne poslove obavlja sukladno važećoj regulativi lokalne samouprave,

odgovoran za pravilno i savjesno rukovanje opremom za rad,

obavlja i druge poslove po nalogu voditelja.

Uvjeti:

b) SSS

c) Poznavanje rada na računalu

d) Vozačka dozvola „B“ kategorije

Potrebno je priložiti i dodatnu dokumentaciju za radna mjesta:

Kontrolor parkirališta ( RJ Komercijalne djelatnosti ):

Diplomu s potrebnom stručnom spremom

Vozačku dozvolu „B“ kategorije

Sva dokumentacija prilaže se u preslici. Preslike traženih priloga ne moraju biti ovjerene, ali je kandidat koji bude odabran dužan dostaviti na uvid dokumente u izvorniku. Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Radniku se podmiruju troškovi prijevoza na posao i s posla sukladno odredbama Kolektivnog ugovora, kao i sva prava utvrđena u istom.

Sa odabranim kandidatom zaključiti će se ugovor o radu na određeno vrijeme, uz reguliranje probnog rada sukladno odredbama Kolektivnog ugovora. Ukoliko radnik bude uspješno izvršavao radne zadatke, radniku će se ponuditi sklapanje ugovora o radu na neodređeno vrijeme.

Rok za podnošenje prijave je 22.02.2024. godine. Razmatrati će se prijave koje Društvo zaprimi do 12:00 sati.

Prijave se dostavljaju u zatvorenim kovertama na adresu:

USLUGA POREČ d.o.o., Mlinska 1, Poreč,

s naznakom:

„Prijava na natječaj za radno mjesto _____________“.

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan je u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Da bi ostvario pravo prednosti pri zapošljavanju, kandidat koji ispunjava uvjete za ostvarivanje toga prava, dužan je uz prijavu na javni natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja, kao i rješenje, odnosno potvrdu o priznatom statusu.

Temeljem članka 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine, 121/17, 98/19 i 84/21) kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti dužni su dostaviti sve dokaze iz citiranih odredbi Zakona. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju objavljeni su na internet stranici Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske https://branitelji.gov.hr/15-kako-se-ostvaruje-pravo-prednosti-pri-zaposljavanju-prema-zakonu-o-hrvatskim-braniteljima-iz-domovinskog-rata-i-clanovima-njihovih-obitelji/2166

Kandidat koji se, sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine, 157/2013, 152/2014, 39/2018 i 32/2020), poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja, dužan je uz prijavu na natječaj, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Pridržava se pravo testirati kandidate te poništiti natječaj bez obveze da se kandidatima obrazlažu razlozi poništenja. O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku od 15 ( petnaest ) dana od donošenja odluke.

Izrazi koji se koriste u ovom Natječaju, a koji imaju rodno značenje, odnose se na jednak način i na muški i na ženski rod, bez obzira na to u kojem se rodu koristili.

Ovaj natječaj objavljuje se na oglasnoj ploči Društva. Obavijest o raspisivanju natječaja objavljuje se u javnom glasilu, te na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Svi kandidati podnošenjem prijave daju svoju suglasnost društvu Usluge Poreč d.o.o. da u njoj navedene osobne podatke prikuplja, obrađuje i pohranjuje u svrhu zapošljavanja, te da ih može koristiti u svrhu sklapanja ugovora, kontaktiranja i objave na internetskim stranicama i oglasnoj ploči. Sve pristigle prijave biti će zaštićene od pristupa neovlaštenih osoba te pohranjene na sigurno mjesto i čuvane u skladu s uvjetima i rokovima predviđenim zakonskim propisima, aktima i odlukama voditelja obrade – Usluga Poreč d.o.o..

Prava kandidata i postupanje u odnosu na njegove osobne podatke može vidjeti na mrežnoj stranici Usluga Poreč d.o.o. www.usluga.hr.

Komisija za provedbu natječaja

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 5.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: USLUGA POREČ D.O.O..

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Mlinska 1, Poreč

Email: uslugausluga.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2453223.

Ver las 4 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales › Otras ocupaciones elementales › Recolectores de dinero en aparatos de venta automática y lectores de medidores ofertadas.