Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > constructor inmobiliario/constructora inmobiliaria > Konserwator - Utrzymanie Obiektu

Oferta de empleo en Polonia (Śląskie) de constructor inmobiliario/constructora inmobiliaria

Konserwator - Utrzymanie Obiektu

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Constructores de casas › constructor inmobiliario/constructora inmobiliaria.

Traducción de la profesión: Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy › Robotnicy budowlani i pokrewni (z wyłączeniem elektryków) › Robotnicy budowlani robót stanu surowego i pokrewni › Robotnicy budowlani.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Wykształcenie : mile widziane techniczne średnie/zasadnicze; znajomość obsługi instalacji technicznych; obsługa komputera/smartfonu; odpowiedzialność; uczciwość; sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań; kreatywność; zakres obowiązków: utrzymanie porządku terenu zewnętrznego (zamiatanie parkingu, odśnieżanie w okresie zimowym, dbanie o czystość); w minimalnym zakresie pozostałe utrzymanie porządku/sprzątanie, podstawowy zakres utrzymania technicznego nieruchomości, w podstawowym zakresie eksploatacja infrastruktury technicznej nieruchomości i nadzór nad nią, drobne bieżące naprawy i konserwacja; usługi "złotej rączki"; 1/2 etatu; miejsce pracy; Pyskowice

Wymagania:

- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne

- pozostałe: [Inne] : Oczekiwania:

- Mile widziane wykształcenie techniczne średnie/zasadnicze

- Znajomość obsługi instalacji technicznych

- Obsługa komputera/smartfonu

- Odpowiedzialność

- Uczciwość

- Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

- Kreatywność

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny z pracodawcą lub dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 466 ofertas de trabajo en "Śląskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: "UNIMEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Karol Dębkowski, tel.: 609 099 089, email: k.debkowskiunimex.biz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:1644StPr/24/0446.

Ver las 75 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Constructores de casas › constructor inmobiliario/constructora inmobiliaria ofertadas.