Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Camareros de mesas > Konobar/ica

KONOBAR/ICA. Croacia

Vacante en Croacia de Camareros de mesas

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Camareros › Camareros de mesas.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal service workers › Waiters and bartenders › Waiters.

Descripción de la oferta de trabajo:

KONOBAR/ICA – ZAGREB

Snaga trgovačkog društva „Pleter-usluge“ d.o.o. leži u našem kolektivu

Upotpunjujemo sinergiju do sada stečenih znanja, kompetencija i vještina naših djelatnika s dodatnim usavršavanjem i napredovanjem

Želiš li nam biti kolega? Što čekaš? Prijavi se na natječaj i pridruži nam se!

OPIS POSLA: Posluživanje hrane i pića, naplata usluga, rad s PC blagajnom, pružanje a la carte usluge

BROJ RADNIKA: 1

MJESTO RADA: ZAGREB

RAZINA OBRAZOVANJA: KV, SSS, VKV, ugostiteljska - konobar

RADNO ISKUSTVO: 1 godina

NAČIN ZAPOSLENJA: Na određeno vrijeme – novootvoreni poslovi

• Mogućnost na neodređeno

RADNO VRIJEME: Puno radno vrijeme

ROK ZA PRIJAVU: 22.02.2024.

NUDIMO: rad u uspješnom i stabilnom Društvu te dinamičnom kolektivu, definirano radno vrijeme 40 sati tjedno, prijevoz plaćen u cijelosti, uvećane satnice za prekovremene sate i rad blagdanom, mogućnost dogovora i zamjena prilikom korištenja godišnjeg odmora, stalni radni odnos - mogućnost prijave na neodređeno nakon probnog rada, mogućnost napredovanja, isplata regresa, božićnice i dara za djecu, osigurana priznanja za rezultate

o Osigurana radno zaštitna odjeća i obuća

o Osiguran uhodani tim koji Vas željno iščekuje

o Osigurane razne pogodnosti djelatnika društva

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17) dužne su uz prijavu na natječaj dostaviti dokaze navedene u članku 103. Zakona u svrhu ostvarivanje prava prednosti. Popis dokaza nalazi se na stranici Ministarstva hrvatskih branitelja pod sljedećom poveznicom: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//NG/12%20Prosinac/Zapošljavanje//Popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapošljavanju.pdf

Molbe s kratkim životopisom primamo na adresu: Čerinina 23, Zagreb,

e-mail adresu: natjecajpleter-usluge.hr ili na broj faksa: 01/2306-997.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: PLETER - USLUGE d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: ČERININA 23, ZAGREB

Email: natjecajpleter-usluge.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2455616.

Ver las 138 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Camareros › Camareros de mesas ofertadas.